Anca Badiu
FAQ †FAQ†† Căutare †Căutare†† Membri †Membri†† Grupuri †Grupuri
Înregistrare††::† Autentificare Mesaje private


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina Anterioară  1, 2
 Ce ascultati in acest moment ? « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
ADI
MesajTrimis: Lun Feb 04, 2008 8:20 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

anca a scris:
ce liniste.....noutatzi? Very Happy



asteptam noutati de la u Anka! Emisiuni, coperti, clipul, concerte. Very Happy


Puuup.
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
MALINA
MesajTrimis: Lun Feb 04, 2008 10:06 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Asta se poate numi linistea dinaintea furtunii Very Happy dar o furtuna in sensul bun pe care o asteptam cu cea mai mare nerbadare Very Happy
eu mai am putin cu sesiunea si voi fi iar ok...in cea mai buna forma!ca de obicei Wink Very Happy voi?mai aveti examene? Wink
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
PATRIK
MesajTrimis: Mar Feb 05, 2008 12:14 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

Eu imi savurez vacanta la maxim Cool
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
luczian
MesajTrimis: Mar Feb 05, 2008 12:16 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 02/Feb/2007
Mesaje: 261
Locație: bucuresti

daca as lua sentimentul care ma incearca inainte de o furtuna de vara dupa o zi caniculara si l-as amplifica de 1000 de ori, n-as fi mai hyper decat cum sunt acu', cand stiu ca trebuie sa iasa clipul. Very Happy

miercuri am deosebita placere sa dau ultimul examen, dupa care cred ca ma voi mai intalni cu inca un prof mai peste o saptamana, sub patronajul sfintei R (prietenii "stie" de ce). Laughing

on topic: Jes - Heaven (Fonzerelli remix) & Lustral - When my satellite falls down (Terry Bones remix).
_________________
...still thinking at something brilliant...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
ADI
MesajTrimis: Mar Feb 05, 2008 9:41 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

eu nu mai am vacanta pt ca lucrez ca agent publicitar si imi place la nebunie incat nu imi mai doresc vacanta pt ca imbin utilul cu placutul adica ma distrez si muncesc profitabil totodata. Very Happy

am terminat cu sesiunea asa ca incep facultatea pe 25 februarie. pana atunci muncesc cu spor si drag si astept dejaaa cu nerabdare primul meu salariu din urma primului meu job. Very Happy
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
anca
MesajTrimis: Mie Feb 06, 2008 3:45 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

STAR

Data înscrierii: 21/Feb/2007
Mesaje: 187

Dragii mei,clipul va fi gata in curand..surpriza Wink pana una alta,chiar daca la voi nu s a term vacantza,eu muncesc in fiecare zi...am facut o piesa dragutza...nu vreau sa ma grabesc cu albumul fiindca vreau sa iasa f bine Very Happy anul asta o sa fie unul f greu pt mine...dar sper sa fie costructiv...k,mai vbm tre fug la roton.va pupicesc Very Happy
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
MALINA
MesajTrimis: Mie Feb 06, 2008 11:19 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Anca draga sunt alaturi de tine in toate si stiu ca tot ce faci e extraordinar!Nu pot decat sa te sustin in continuare cu cel mai mare drag si sa asteptam de la acest an toate cele bune...sunt convinsa ca o sa fie foarte constructiv Wink si plin:)
Pana una alta...hai ca nu mai e mult si ne vom bucura de senzationalul clip "Cineva" Very Happy
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
PATRIK
MesajTrimis: Joi Feb 07, 2008 12:29 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

Daca mai scrie cineva aici ca "pup Anca ......" sterg ceea ce a postat.Fiti ONtopic va rog Smile
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
anca
MesajTrimis: Joi Feb 07, 2008 12:56 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

STAR

Data înscrierii: 21/Feb/2007
Mesaje: 187

Malina si Luci,ma bucur pt voi ca ati term cu examenele,Patrik esti f haios Very Happy se vede ca ti a priit vacantza,Adi, as fi curioasa sa aflu ce anume iti vei cumpara din primul tau salariu Rolling Eyes suntetzi tare dulci Very Happy ma distrez la maxim cu voi...
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
luczian
MesajTrimis: Joi Feb 07, 2008 2:02 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 02/Feb/2007
Mesaje: 261
Locație: bucuresti

Anca... de fiecare data cand ajung acasa si vad cate un mesaj de la tine pe forum, mi se afiseaza un zambet ce nu-l mai pot sterge de pe fata vreme buna (something like this Very Happy).

cat despre clip... cu cat trece timpul si stiu ca pana la lansare nu mai este atat de mult, cu atat de nerabdator sunt. Very Happy sigur, la album inca nu ma gandesc (fatis), dar in mod cert o sa iasa ceva deosebit, dat fiind ca vorbim aici de... Anca. Wink

si ca sa fie si ceva on topic, sa nu-l suparam pe Patrik... Razz N.O.H.A. - Tu Cafe prinde de ceva timp tare bine in cafenele mai... boeme ale Clujului si trebuie sa recunosc ca varianta asta mai lenta de drum'n'bass cu tonalitatea vocii tipei pun de o piesa tare draguta!
_________________
...still thinking at something brilliant...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
ADI
MesajTrimis: Joi Feb 07, 2008 3:07 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

Ioi, Anka, pe cuvant ca si eu am stat si m-am gandit ce o sa cumpar din primii mei bani castigati. Intr-un final, m-am decis.
In primul rand ii cumpar mamei un cadou frumos, iubitei mele si de restul.... chiar nu mai stiu. Sincer, daca ai fi lansat albumul in martie as fi fost extraordinar de mandru sa stiu ca l-am cumparat din banii mei pt ca pe 1 album l-am luat din banii bunicii. Very Happy

Nu stiu exact acum. Sa ma vad cu banii in mana si apoi voi vedea ce cumpar in afara cadourilor pt mama si iubita...

Te pup mult Anka si de abia astept clipul si sa te intaaaaalneeeesc, ca nuuu mai pooot. Smile)) Gata. scuze. Smile
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Sylver Cheetah 53
MesajTrimis: Mie Aug 20, 2008 10:32 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

forumist activ

Data înscrierii: 14/Aug/2008
Mesaje: 117
Locație: Milky Way

Corina - "Queres una aventura", la "Romanian Top Hits". Smile
_________________
www.youplay.ro
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Adresa AIM Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina Anterioară  1, 2 Pagina 2 din 2

Mergi direct la:  



Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti
Powered by DFMG
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community