Anca Badiu
FAQ †FAQ†† Căutare †Căutare†† Membri †Membri†† Grupuri †Grupuri
Înregistrare††::† Autentificare Mesaje private


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina 1, 2  Următoare
 Ce ascultati in acest moment ? « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
aadmin
MesajTrimis: Dum Dec 16, 2007 4:01 am    Titlul subiectului: Ce ascultati in acest moment ? Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 87

M-am gandit ca ar fi frumos sa aflam ce mai asculta fiecare dintre noi.

Mi-ar placea foarte mult sa ne scrie si Anca aici despre preferintele ei muzicale si despre ce mai asculta.

Azi am ascultat Linkin Park

What about you?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
luczian
MesajTrimis: Dum Dec 16, 2007 4:38 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 02/Feb/2007
Mesaje: 261
Locație: bucuresti

momentan, ma dau in valuri dupa cel mai recent album Paul van Dyk - In between.

il recomand, nu doar pt fanii muzici trance, cat pt toti amatorii de muzica dance de calitate. Wink
_________________
...still thinking at something brilliant...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
MALINA
MesajTrimis: Dum Dec 16, 2007 3:27 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

LINKIN PARK sunt preferatii mei,recomand si eu din toata inima mai ales pt fanii genului cel mai recent album al lor"MINUTES OF MIDNIGHT"
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Tainted Love
MesajTrimis: Lun Dec 17, 2007 5:48 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 15/Mai/2007
Mesaje: 117
Locație: Sibiu/Frankfurt

Dune - Hand in hand Very Happy (in amintirea "vremurilor bune")
_________________
Poate intr-o zi iti vei dori, sa ma vezi zambind ca-n prima zi, atunci te vei gandi doar la mine...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
MALINA
MesajTrimis: Mie Dec 19, 2007 11:02 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Ce colinda este trendy iarna asta? Question Eu inca ma gandesc care sa o aleg pt seara de colind Very Happy
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Lau
MesajTrimis: Mar Ian 08, 2008 11:32 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 28/Sep/2007
Mesaje: 141
Locație: Bucuresti

Depeche Mode imi place foarte mult. Iar dupa ce ai avut o zi mai grea melodiile lor merg perfect.
Cu Anka ma trezesc dimineata. Cineva o am alarma la telefon. Very Happy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
MALINA
MesajTrimis: Mar Ian 08, 2008 11:37 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Misto Lau Very Happy Cred ca e cat se poate de placut sa te "alarmeze"-CINEVA Very Happy
Pe mine inca ma mai "alarmeaza" tel-ul cu "Nopti de dor"si "My baby"...imi sunt ffff dragi Wink Trebuie sa-mi fac rost de calitate buna ca sonerie tel si de "Cineva"....si poate inca vreo 3 piese de pe album Very Happy
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Lau
MesajTrimis: Mar Ian 08, 2008 11:41 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 28/Sep/2007
Mesaje: 141
Locație: Bucuresti

Am avut si Nopti de dor.
La apel am My baby si la SMS Inger si demon ,doar refrenul:)
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ADI
MesajTrimis: Mie Ian 09, 2008 6:17 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

Hehehe, si eu am ca ton de apel "Cineva". Very Happy Ce, numai voi... Smile))) Smile
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
PATRIK
MesajTrimis: Mie Ian 09, 2008 8:30 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

Va rog nu transformati topicul intr-unul in care fiecare zice ca are nush ce piesa ca ringtone Wink
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
luczian
MesajTrimis: Mie Ian 09, 2008 11:42 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 02/Feb/2007
Mesaje: 261
Locație: bucuresti

de-acord. si ca sa revenim la topic, am o alta recomandare (sau whatever, un raspuns la topic): pt amatorii de muzica electro/dance (de fapt, e un fel de alternative dance Laughing ) - The Chemical Brothers -> We are the night. oricat de... "funky" e primul single (The salmon dance), pe album sigur gasiti si piese mai altfel. merita incercat! Wink
_________________
...still thinking at something brilliant...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
aadmin
MesajTrimis: Joi Ian 10, 2008 3:25 am    Titlul subiectului: acum... Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 87

Shy'm - Victoire
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
luczian
MesajTrimis: Joi Ian 24, 2008 6:38 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 02/Feb/2007
Mesaje: 261
Locație: bucuresti

Mauro Picotto - Evribadi (Fonzerelli remix), pentru ca suna muuuult mai bine decat originalul. Very Happy
_________________
...still thinking at something brilliant...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
anca
MesajTrimis: Lun Feb 04, 2008 5:29 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

STAR

Data înscrierii: 21/Feb/2007
Mesaje: 187

ce liniste.....noutatzi? Very Happy
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
PATRIK
MesajTrimis: Lun Feb 04, 2008 8:05 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

Nu stiu ce sa intampla dar nimeni nu mai posteaza am obs si eu......cand mai apari prin ceva reviste?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina 1, 2  Următoare Pagina 1 din 2

Mergi direct la:  



Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti
Powered by DFMG
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community