Anca Badiu
FAQ †FAQ†† Căutare †Căutare†† Membri †Membri†† Grupuri †Grupuri
Înregistrare††::† Autentificare Mesaje private


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect
 clip nou madonna « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
anca
MesajTrimis: Dum Iun 01, 2008 2:58 pm    Titlul subiectului: clip nou madonna Răspunde cu citat (quote)

STAR

Data înscrierii: 21/Feb/2007
Mesaje: 187

ce parere aveti de noua piesa a madonnei?ca pe mine m a dat pe spate Rolling Eyes bai,deci imi place tot,piesa,clip si nu in ultimul rand cum arata ea...fffffff tare!!nu stiu ce face doamna madonna ,dar parca in loc sa imbatraneasca,parca intinereste pe zi ce trece Very Happy oiesa o sa fie super hit...ce ziceti?aaaa,piesa se numeste give it 2 me..
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
PATRIK
MesajTrimis: Dum Iun 01, 2008 3:14 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

E Madonna ......ce sa mai zici? Tot albumul Hard Candy e exceptional si il ascult cu volumul la maxim de fiecare data. Very Happy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
MALINA
MesajTrimis: Dum Iun 01, 2008 4:18 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

"hard candy"este si in playlist-ul meu de cateva zile bune Wink e tare de tot Very Happy
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Lau
MesajTrimis: Dum Iun 01, 2008 5:41 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 28/Sep/2007
Mesaje: 141
Locație: Bucuresti

Sincer nu stiu sa fie vreo melodie de-a ei care sa nu-mi placa. In plus arata si foarte bine. Daca nu ai sti nu ai avea cum sa zici ca are vreo 50 de ani. Referitor la aspectul ei, am auzit ca foloseste niste injectii care "intineresc" niste celule de sub piele si din cauza asta ar arata asa de bine.
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
PATRIK
MesajTrimis: Dum Iun 01, 2008 7:59 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

Face ce face dar tot yummy arata Very Happy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Sylver Cheetah 53
MesajTrimis: Mie Aug 20, 2008 10:49 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

forumist activ

Data înscrierii: 14/Aug/2008
Mesaje: 117
Locație: Milky Way

Are 50 de ani, fra?ilor. Surprised Probabil c? ?n viitor cam a?a vor ar?ta oamenii pe la 200 de ani, dac? ?inem cont de evolu?ia geneticii. Smile P?cat c? nu mai apuc?m. Sad
_________________
www.youplay.ro
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Adresa AIM Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  



Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti
Powered by DFMG
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community