Anca Badiu
FAQ †FAQ†† Căutare †Căutare†† Membri †Membri†† Grupuri †Grupuri
Înregistrare††::† Autentificare Mesaje private


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina 1, 2, 3  Următoare
 FADE AWAY-NEW SINGLE by ANCA « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
MALINA
MesajTrimis: Lun Noi 03, 2008 11:34 pm    Titlul subiectului: FADE AWAY-NEW SINGLE by ANCA Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Asa cum deja ati vazut,adminul Wink a avut grija sa ne incante cu promo-ul pt noul single semnat Anca Very Happy
Este extraordinar si abia astept data de 12 noiembrie Laughing
_________________
www.anka4life.skyrock.com


Ultima modificare efectuată de către MALINA la Dum Noi 30, 2008 2:34 pm, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
PATRIK
MesajTrimis: Mar Noi 04, 2008 12:11 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

Teaserul e si pe site-ul radioului
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
ADI
MesajTrimis: Mar Noi 04, 2008 1:04 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

Da! Si e chiar pe prima pagina in stanga! www.kissfm.ro

Am vazut si eu si chiar ma bucur mult ca Anca beneficiaza de aceasta promovare intensa si aduce mult succes o promovare f. buna. Ma bucur mult! Merita asteptarea! Very Happy Very Happy Very Happy
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
MALINA
MesajTrimis: Mar Noi 04, 2008 1:15 am    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Asa este Laughing
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
luczian
MesajTrimis: Mar Noi 04, 2008 9:16 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 02/Feb/2007
Mesaje: 261
Locație: bucuresti

ce-mi place de admin, cand foloseste teasing-ul ca si promovare. si fiiiiecare e altfel. Wink f. tare! la mine a avut efectul scontat, eu chiar nu mai am rabdare! Very Happy
_________________
...still thinking at something brilliant...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
MALINA
MesajTrimis: Mie Noi 05, 2008 12:07 am    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Yup Wink Cu totii suntem nerabdatori si asteptam cu mare drag "Fade away" Wink Premiera exclusiva a clipului pentru "Fade Away" va fi pe www.monden.info Wink
Va tinem la curent eu si Anca cu toate detaliile Wink
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Sylver Cheetah 53
MesajTrimis: Mie Noi 05, 2008 9:08 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

forumist activ

Data înscrierii: 14/Aug/2008
Mesaje: 117
Locație: Milky Way

Iar pe Monden.tralala? Mad Mad I hate that s... Rolling Eyes S?-mi spune?i cum e, c? prefer s? ?l pierd dec?t s? intru acolo. Wink

Can't wait for the new video. Smile
_________________
www.youplay.ro
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Adresa AIM Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
ADI
MesajTrimis: Mie Noi 05, 2008 9:28 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

Respect opinia ta de a nu-ti placea respectivul site dar cred ca pt Anca, ai putea face un efort, doar sa asculti si sa vezi clipul. Razz Cred ca merita. Smile
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
anca
MesajTrimis: Mie Noi 05, 2008 10:50 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

STAR

Data înscrierii: 21/Feb/2007
Mesaje: 187

sylver,monden pt ca imi place,pt ca cei de acolo sunt la curent cu tot ce se intampla in muzica si nu numai...au subiecte f interesante si imi place ca sunt f sinceri,chiar daca m au criticat nu m am suparat deoarece au avut perfecta dreptate..sunt super profi Wink
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
luczian
MesajTrimis: Mie Noi 05, 2008 11:54 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 02/Feb/2007
Mesaje: 261
Locație: bucuresti

sylver, e optiunea ta sa nu intri pe monden.info sa asculti piesa. dar orice ti-am zice noi, sa stii ca nu se compara cu o auditie personala.
_________________
...still thinking at something brilliant...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Sylver Cheetah 53
MesajTrimis: Mie Noi 12, 2008 12:44 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

forumist activ

Data înscrierii: 14/Aug/2008
Mesaje: 117
Locație: Milky Way

A ap?rut? Very Happy Presupun c? va fi postat pe YouTube, ?mi ?nchipui c? nu ?l g?zduiesc ei, deci v? rog s? publica?i link-ul de pe YouTube. Smile Sau dac? nu... da?i-mi link-ul direct c?tre articol, ca s? nu fiu nevoit s? mai v?d ?i altceva. Wink

Merci!
P.S.: Anca, ??i ?n?eleg punctul de vedere... te pup. Razz

EDIT: Ooops, m?ine-i 12. Embarassed
_________________
www.youplay.ro
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Adresa AIM Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
MALINA
MesajTrimis: Joi Noi 13, 2008 4:52 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Anca a fost ieri la Kiss Fm si asa cum stiti deja tot ieri a fost si prima auditie a piesei la Kiss fm Wink
Clipul se va filma in curand Wink
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Sylver Cheetah 53
MesajTrimis: Joi Noi 13, 2008 5:57 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

forumist activ

Data înscrierii: 14/Aug/2008
Mesaje: 117
Locație: Milky Way

Eu ?n?elesesem c? apare clipul. Sad
_________________
www.youplay.ro
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Adresa AIM Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
ADI
MesajTrimis: Joi Noi 13, 2008 6:41 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

Am auzit piesa!

E geniala! E de nerecunoscut, pe cuvant. Daca nu as fi stiut ca e piesa Ancai, nu as fi recunoscut-o, pe cuvant. Suna exact ca o piesa internationala. Piesa asta trebuie sa ajunga atat un HIT national dar trebuie neaparat si international. Sper sa se intample asta. Very Happy

Bravo Anca, si tuturor celor care au contribuit la realizarea piesei!
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Sylver Cheetah 53
MesajTrimis: Vin Noi 14, 2008 12:00 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

forumist activ

Data înscrierii: 14/Aug/2008
Mesaje: 117
Locație: Milky Way

Mi-ar pl?cea s? o ascult ?i eu, dac? se poate. Smile
_________________
www.youplay.ro
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Adresa AIM Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina 1, 2, 3  Următoare Pagina 1 din 3

Mergi direct la:  



Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti
Powered by DFMG
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community