Anca Badiu
FAQ †FAQ†† Căutare †Căutare†† Membri †Membri†† Grupuri †Grupuri
Înregistrare††::† Autentificare Mesaje private


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4  Următoare
 concerte la mare,litoral 2008 « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
MALINA
MesajTrimis: Lun Aug 11, 2008 7:38 pm    Titlul subiectului: poze concerte Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Sper sa va placa Wink Mie si lui Luczian ne plac f mult Very Happy
[url][/url]
[url][/url]
[url][/url]
[url][/url]
[url][/url]
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
MALINA
MesajTrimis: Lun Aug 11, 2008 9:17 pm    Titlul subiectului: Callatis 2008 Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Sambata 16 august,Anca va fi la Mangalia la Callatis Very Happy
Programul:
- Alina Sorescu, Celia, Andreea Antonescu, Aida, Alb Negru, Anca Badiu, David Deejay & Dony, Lili Sandu
sursa: www.monden.info

_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
ADI
MesajTrimis: Lun Aug 11, 2008 11:22 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

super! am fost si eu la scena sambata si am facut poze dar imi pare rau ca nu am putut ramane o saptamana mai ales pana sambata sa ma fi putut duce sa o vad pe Anca... Sad

ma bucur ca va fi si o putem vedea la tv.
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Tainted Love
MesajTrimis: Vin Aug 15, 2008 9:25 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 15/Mai/2007
Mesaje: 117
Locație: Sibiu/Frankfurt

Se pare ca unii dintre noi suntem mai norocosi...suntem luati prin surprindere in cel mai placut mod posibil, exact atunci cand ne asteptam mai putin. Cu siguranta pentru ca meritam...v-ati uitat la avatar, ati inteles ideea, revin in cel mai scurt timp cu un mesaj in care va povestesc tot, va las si poze etc... Very Happy
_________________
Poate intr-o zi iti vei dori, sa ma vezi zambind ca-n prima zi, atunci te vei gandi doar la mine...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
PATRIK
MesajTrimis: Vin Aug 15, 2008 9:54 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

Sa le pui si pe hi5 Wink
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
luczian
MesajTrimis: Vin Aug 15, 2008 12:09 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 02/Feb/2007
Mesaje: 261
Locație: bucuresti

f. fain, Tainted Love! have fun in continuare, daca mai stai pe la mare si daca nu, asteptam detalii. Smile
_________________
...still thinking at something brilliant...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
MALINA
MesajTrimis: Vin Aug 15, 2008 4:21 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

F tare norocosule!Eu zic sa alegi cateva poze misto aici pt forum,doar pt fani.Hi5 deja e cam depasit si nasol...nu merita Wink
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
ADI
MesajTrimis: Sâm Aug 16, 2008 5:52 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

Nu uitati! In seara aceasta, Anca va fi la Callatis de la orele 21.15.
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
ADI
MesajTrimis: Dum Aug 17, 2008 12:56 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

A fost frumos. Pacat ca a cantat doar o piesa dar e f bine ca a cantat noul single "cineva" si publicului de la Callatis. Smile
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Carolina
MesajTrimis: Dum Aug 17, 2008 11:13 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 30/Apr/2007
Mesaje: 17

Din pacate nu am reusit sa o vad pe Anca la Callatis Crying or Very sad nu puteti pune inregistrarea pe site? Pls
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
MALINA
MesajTrimis: Dum Aug 17, 2008 1:45 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Daca apare undeva o sa anunt si poate o luam cumva si pt forum Wink
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Sylver Cheetah 53
MesajTrimis: Dum Aug 17, 2008 2:03 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

forumist activ

Data înscrierii: 14/Aug/2008
Mesaje: 117
Locație: Milky Way

N-are nimeni tunner, de pe forumul ?sta? Shocked
_________________
www.youplay.ro
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Adresa AIM Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
MALINA
MesajTrimis: Dum Aug 17, 2008 2:16 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Are cineva...dar nu a putut urmari Wink de obicei facem rost de toate inregistrarile si aparitiile Ancai Wink Daca ai tu tunner ne-ai fi de ajutor pe viitor Wink
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Sylver Cheetah 53
MesajTrimis: Dum Aug 17, 2008 2:20 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

forumist activ

Data înscrierii: 14/Aug/2008
Mesaje: 117
Locație: Milky Way

Am vrut s?-mi iau acu' vreo doi ani, dar mi s-a spus c? am placa video prea slab? ?i ar ie?i na?pa. Sad

?nregistr?rile pe care le face respectiva persoan?, pot fi distribuite doritorilor? Smile Adic? m? g?ndesc c? majoritatea le-am dori la o alt? calitate dec?t cea de pe YouTube. Wink
_________________
www.youplay.ro
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Adresa AIM Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
luczian
MesajTrimis: Dum Aug 17, 2008 2:21 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 02/Feb/2007
Mesaje: 261
Locație: bucuresti

nici eu n-am reusit sa prind aparitia Ancai de aseara. sper sa apara pe YouTube; desi am cautat azi, n-am vazut nimic.. Rolling Eyes
_________________
...still thinking at something brilliant...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4  Următoare Pagina 2 din 4

Mergi direct la:  



Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti
Powered by DFMG
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community