Anca Badiu
FAQ †FAQ†† Căutare †Căutare†† Membri †Membri†† Grupuri †Grupuri
Înregistrare††::† Autentificare Mesaje private


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4  Următoare
 concerte la mare,litoral 2008 « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
MALINA
MesajTrimis: Dum Aug 17, 2008 2:22 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Da...tot ce e de calitate high punem aici Wink Incerc mereu ca tot ce e in forum sa fie high Wink
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Sylver Cheetah 53
MesajTrimis: Dum Aug 17, 2008 2:22 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

forumist activ

Data înscrierii: 14/Aug/2008
Mesaje: 117
Locație: Milky Way

?i eu am c?utat, dar tot f?r? succes. Sad Se ?nregistreaz? alte "groz?vii", din c?te am remarcat. Rolling Eyes
_________________
www.youplay.ro
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Adresa AIM Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
MALINA
MesajTrimis: Dum Aug 17, 2008 2:23 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Pe youtube nu e nimic deocamdata...doar inregistrarile ale altor artisti Wink mai caut zilele astea si in alte locuri Wink
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
ADI
MesajTrimis: Dum Aug 17, 2008 6:20 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

Eu aici am vazut inreg cu Anca. Saturday si Anca e pe la mijlocul videoului. Intra in scena dupa fata aceea Dia.

http://212.54.100.83/webcast/WebPlayer2.php?file=rtmp://perthro.tvr.ro/rec/DATA-2008-08-16-21-07.flv&name=Festivalul Callatis 2008 * Concurs
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Lau
MesajTrimis: Lun Aug 18, 2008 1:19 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 28/Sep/2007
Mesaje: 141
Locație: Bucuresti

Nici eu nu am putut sa o vad pe Anca aseara, la Callatis. Adi, multumim pentru ca ai postat linkul Smile .
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ADI
MesajTrimis: Lun Aug 18, 2008 1:50 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

cu multa placere. Smile
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
MALINA
MesajTrimis: Lun Aug 18, 2008 4:22 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Ms frumos de link Adi:) mi-ai luat-o inainte Wink
Calitatea inregistrarii este asa cum este...Conteaza doar ca Anca a fost la inaltime ca de obicei. Very Happy
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
anca
MesajTrimis: Lun Aug 18, 2008 6:46 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

STAR

Data înscrierii: 21/Feb/2007
Mesaje: 187

draga Sylver,ma bucur sa faci parte din gasca noastra dar as vrea mai multe informatii despre tine cum te cheama si de unde esti Very Happy in rest totul e k Wink
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
MALINA
MesajTrimis: Lun Aug 18, 2008 10:23 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Asa cum au spus si altii aici "sylver"daca tot ai intrat in forta si esti acum in gasca nostra poate iti faci o scurta prezentare la topicul adecvat de la "fan-cluburi"un gust-book al fanilor si forumistilor Wink
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Carolina
MesajTrimis: Mar Aug 19, 2008 4:30 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 30/Apr/2007
Mesaje: 17

A aparut si pe youtube inregistrarea cu Anca de la Callatis Wink
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
luczian
MesajTrimis: Mar Aug 19, 2008 10:17 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 02/Feb/2007
Mesaje: 261
Locație: bucuresti

asa e. Smile
gasiti aici inregistrarea.
_________________
...still thinking at something brilliant...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
ADI
MesajTrimis: Mie Aug 20, 2008 2:19 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

ce bine ca au pus. Smile
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Tainted Love
MesajTrimis: Vin Sep 12, 2008 10:37 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 15/Mai/2007
Mesaje: 117
Locație: Sibiu/Frankfurt

Ok, am facut o promisiune acum ceva vreme si vreau sa ma tin de ea.

Desi nu era prevazut, am ajuns si pe litoralul romanesc impreuna cu niste prieteni pentru o saptamana in prima parte a lunii august. Chiar ne mirasem ca nu era niciun concert interesant in perioada aia pe litoral, peste tot afise cu manelisti sau interpreti neinteresanti. Cu o zi inainte de plecare, am spus ca eu tot ma voi duce la un concert, chiar daca e sa suport o armata de manelisti, pentru o anume cantareata, era singura de pe afisul ala pe care o stiam de destul de multa vreme si pe care am vrut sa o vad. Insa stiti si voi cum e, anumite evenimente au loc exact cand te astepti mai putin.

Fara sa stiu, acel concert includea si un special guest, care nu era trecut pe afis. Ma gandeam...te miri cine va mai veni. Cand colo, a fost anuntata "fosta componenta a trupei Class", moment in care eu nici nu am stiut cum sa reactionez si cum sa ma manifest Smile a fost o reala surpriza. Bine-inteles, imediat a urcat Anca pe scena. So...trecuse un an de la Mtv Romanian Music Awards din 2007 la care o mai vazusem, iar acum o am la 2 metri in fata mea pe scena!!! Incredibil! A salutat publicul, a fost aplaudata si a inceput in forta cu piesa "Nopti de dor", acompaniata de cei doi instrumentisti, carora, imi cer scuze, le-am uitat prenumele, pentru ca mereu cand fac cunostinta cu cineva, aud doar numele meu Laughing. Anca m-a remarcat deja din timpul piesei "Nopti de dor", mi-a zambit, insa, dupa cum mi-a spus pe urma, nu mai stia exact de unde sa ma ia, dar ii paream oarecum cunoscut. Publicul era deja in extaz cand a urmat piesa "Cineva", care a fost aproape mai bine primita decat prima, piesa interpretata exceptional. A treia si totodata ultima piesa, "Na na na", a fost o mare surpriza pentru mine, nu neaparat pentru ca imi amintea de Class, ci pentru ca o auzisem pentru prima oara live doar in interpretarea Ancai (fara Class). Ultima piesa a fost si cea mai aplaudata de public, probabil tocmai din cauza ca le era cea mai cunoscuta spectatorilor. Nu mai pot sa astept, timpul parca sta in loc, langa tine stiu ca n-am sa dorm deloc. Laughing Culmea, mai stiam si versurile acestei piese! Insa nu am fost singurul, publicul a cantat piesa in rand cu Anka! Asta a fost, iar Anca si-a terminat recitalul. Eu m-am dus dupa ea, i-am spus cine sunt, a inceput sa rada, s-a bucurat sa ma cunoasca, am reusit sa schimbam niste vorbe, sa facem niste poze, sa mi-i prezinte pe colegii ei etc, insa eu nici macar nu stiu cat de coerent am reusit sa fiu, tocmai din cauza ca am avut asa un soc, insa un soc foarte placut Laughing (sa tot ai socuri de astea). Anca a fost foarte draguta, deschisa, mereu zambitoare, s-a bucurat ca m-am dus la ea dupa recital, imi pare o persoana calda si are o calitate pe care putini o au, reuseste sa te faca sa te simti bine in prezenta ei, prin simplul fapt ca e naturala si sincera, doua calitati tot mai rar intalnite azi.

Asa ca pana la urma, a meritat cu varf si cu indesat sa ma duc la acel concert. Nu-mi ramane, decat sa astept cu nerabdare urmatorul concert Anka si sa ii urez bafta in tot ceea ce face, mai ales in pregatirea noului album! Very Happy

_________________
Poate intr-o zi iti vei dori, sa ma vezi zambind ca-n prima zi, atunci te vei gandi doar la mine...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
MALINA
MesajTrimis: Vin Sep 12, 2008 11:49 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Wink Nice
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
ADI
MesajTrimis: Sâm Sep 13, 2008 1:03 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

f. frumos! de abia astept sa va povestesc si eu despre prima intalnire pe care o voi avea cu Anca. Very Happy
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4  Următoare Pagina 3 din 4

Mergi direct la:  



Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti
Powered by DFMG
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community