Anca Badiu
FAQ †FAQ†† Căutare †Căutare†† Membri †Membri†† Grupuri †Grupuri
Înregistrare††::† Autentificare Mesaje private


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina 1, 2  Următoare
 Story « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
MALINA
MesajTrimis: Lun Sep 01, 2008 6:30 pm    Titlul subiectului: Story Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Nr curent al revistei"story"ne face o surpriza cat se poate de placuta si ne aduce o mare bucurie cu un minunat articol si cele mai super poze cu Anca Very Happy Nu ratati revista Wink
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
ADI
MesajTrimis: Lun Sep 01, 2008 8:55 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

maine o cumpar. fac tot posibilul sa nu uit. Smile
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Carolina
MesajTrimis: Lun Sep 01, 2008 9:15 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 30/Apr/2007
Mesaje: 17

Abia astept sa cumpar revista Very Happy nu am mai vazut-o pe Anca demult
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Carolina
MesajTrimis: Mar Sep 02, 2008 2:13 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 30/Apr/2007
Mesaje: 17

Foarte frumos articolul si pozele cu Anca Very Happy Very Happy Very Happy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
MALINA
MesajTrimis: Mar Sep 02, 2008 8:03 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Ma bucur ca iti plac Very Happy
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
PATRIK
MesajTrimis: Mar Sep 02, 2008 8:10 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

Daca ajung maine in oras si cumpar revista promit ca voi pune articolul scanat aici pe forum (like in the old days) Razz
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
ADI
MesajTrimis: Mar Sep 02, 2008 8:27 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

si eu am cumparat revista!!! sunt f incantat de pozele Ancai. arata WOW! Smile Shocked Shocked Shocked si articolul e frumos scris. astept cu nerabdare piesa si clipul desigur. Smile pacat ca nu am scaner ca as fi pus eu... o sa imi cumpar sa am si sa pot scana tot ce imi doresc. ma bucur sa aflu ca Anca e imaginea firmei de mobilier. Smile
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
luczian
MesajTrimis: Mie Sep 03, 2008 2:23 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 02/Feb/2007
Mesaje: 261
Locație: bucuresti

am reusit sa-mi cumpar si eu revista. nu mi-a placut abordarea jurnalistei, dar pozele cu Anca sunt de colectie! Very Happy

nu stiam ca My Baby a prins atat de bine in Turcia! stiam eu ca piesa asta o sa fie una cu adevarat speciala! felicitari! Wink
_________________
...still thinking at something brilliant...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
ADI
MesajTrimis: Mie Sep 03, 2008 4:09 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

luci zici de abordarea exprimata prin faza ca nu sta bine cu muzica in romania dar ca a obtinut contractu de publicitate si ca astfel e mai promovata nu? a si mai zicea ca anca vrea cu orice chip promovare prin orice mijloc nu? nu sunt de acord cu asta.

Anca a demonstrat ca iese in fata doar atunci cand are ceva f imp de spus, ca nu plictiseste niciodata publicul ei si nu se ajunge la saturatie prin promovare agresiva cum fac unii artisti nu? Smile
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
anca
MesajTrimis: Mie Sep 03, 2008 6:55 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

STAR

Data înscrierii: 21/Feb/2007
Mesaje: 187

si eu m am suparat putin pt acea fraza fara sens,dar am sunat o pe tipa care a scris articolul si mi a explicat ca a vrut sa se inteleaga ca daca piesa baby nu a avut succes in rom a reusit sa iasa afara fiind chiar nr1..a fost putin tendentios...vad ca mai nou si ei merg pe scandal...in fine,si a cerut scuze si a spus ca o sa repare greseala....
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ADI
MesajTrimis: Mie Sep 03, 2008 7:18 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

ma bucur ca a inteles si ca va repara cumva...desi articolul a ramas si a fost tiparita revista... nu stiu cum va mai putea repara. bine ca si-a cerut scuze si a avut o atitudine ok. Smile

cred ca inainte de a publica, persoana care scrie articolul ar trebui sa trimita pt confirmare persoanei intervievate, asta daca isi doreste sa mai obtina vreodata interviu de la respectivul artist, artista...cu scandalul nu rezolva mare lucru parerea mea.. ok, se vinde dar apoi cu ce ramane? bani? si reputatie proasta ca ziarist... ma rog.. asta e acum...
_________________

I'm ADDICTED to your music!


Ultima modificare efectuată ADI la Mie Sep 03, 2008 7:26 pm, modificat de 2 ori în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
luczian
MesajTrimis: Mie Sep 03, 2008 7:19 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 02/Feb/2007
Mesaje: 261
Locație: bucuresti

adi, cand ziceam de abordarea jurnalistei, nu m-am referit punctual la anumite chestiuni, ci la intreg articolul. apropo, ti-ai cam dat cu stangul in dreptul: prima data zici ca-ti place cum e scris, apoi nu esti de acord cu ce scrie in el? Razz dar, cum zicea si Anca, nu mai conteaza. Smile

din tot articolul eu apreciez pozele (care intr-adevar sunt foarte faine) si informatiile noi - de-abia astept featuring-ul cu Ionut! Very Happy
_________________
...still thinking at something brilliant...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
ADI
MesajTrimis: Mie Sep 03, 2008 7:25 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

nu dau cu stangu in dreptu... articolul in mare vorbeste ok despre Anca si cariera ei... dar aspectu ala l-am remarcat si eu... u ai ajutat la dezbaterea lui si ai facut aceasta observatie f buna pe care o remarcasem si eu dar am zis asta e. dar pt ca ai pus u in discutie sunt de acord cu u, si Anca. Wink
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
PATRIK
MesajTrimis: Vin Sep 05, 2008 3:00 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest


Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
ADI
MesajTrimis: Vin Sep 05, 2008 3:57 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

bravo! Smile Wink ce bine e sa ai scaner... Confused
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina 1, 2  Următoare Pagina 1 din 2

Mergi direct la:  



Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti
Powered by DFMG
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community