Anca Badiu
FAQ †FAQ†† Căutare †Căutare†† Membri †Membri†† Grupuri †Grupuri
Înregistrare††::† Autentificare Mesaje private


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect
 FADE AWAY « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
aadmin
MesajTrimis: Joi Noi 27, 2008 2:08 pm    Titlul subiectului: FADE AWAY Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 87

Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ADI
MesajTrimis: Joi Noi 27, 2008 4:21 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

ne putem bucura de auditia piesei si aici pe forum! Very Happy
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
PATRIK
MesajTrimis: Joi Noi 27, 2008 5:18 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

Am auzit in sfarsit si eu piesa.... nu pot spune decat WOW Shocked
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
MALINA
MesajTrimis: Sâm Noi 29, 2008 5:36 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Minunat ca o avem si aici Wink Thx admin Very Happy
Patrik ma bucur ca iti place piesa Wink Eram curioasa de reactia ta Wink
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
MihaiB
MesajTrimis: Mar Dec 02, 2008 9:29 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)



Data înscrierii: 01/Sep/2007
Mesaje: 15
Locație: Vancouver

Mersi admin !!! Ce cadou misto si chiar de ziua mea Very Happy
Bravo !!!! Cool
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
MALINA
MesajTrimis: Mie Dec 17, 2008 12:00 am    Titlul subiectului: Videoclip Fade Away:) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Dragii mei am bucuria si placerea sa va anunt ca Anca tocmai a terminat filmarile pt videoclipul la "Fade away" Wink
Clipul poarta semnatura lui Mihnea de Vries,ceea ce ma bucura foarte mult pt ca este f talentat Wink
Vreau sa va zic ca acest videoclip este foarte original din toate punctele de vedere si ne va incanta privirile cu o surpriza Wink
Cat de curand va fi gata si abia astept sa ne bucuram de el Very Happy
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
ADI
MesajTrimis: Mie Dec 17, 2008 12:52 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

ma bucur mult si sunt deja fff. nerabdator sa apara. dupa sarbatori apare?asa cred ca e adecvat,nu?
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
luczian
MesajTrimis: Joi Dec 18, 2008 1:16 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 02/Feb/2007
Mesaje: 261
Locație: bucuresti

pana acu' Mihnea de Vries m-a impresionat de fiecare data. nu stiam ca el va regiza si clipul asta. acu' ca am aflat, asteptarea e si mai dificila. Very Happy
_________________
...still thinking at something brilliant...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Tainted Love
MesajTrimis: Sâm Dec 20, 2008 10:53 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 15/Mai/2007
Mesaje: 117
Locație: Sibiu/Frankfurt

Ce tare!!! Am avut privilegiul sa vad niste poze de la filmari si "actorii" pe care i-ai ales sunt foarte tari si se potrivesc foarte bine. Unul dintre ei e chiar Andrei, mare mare fotomodel. Wink

Felicitari pentru alegerea facuta...astept cu mare nerabdare clipul, o sa fie cu siguranta foarte sexy! Very Happy
_________________
Poate intr-o zi iti vei dori, sa ma vezi zambind ca-n prima zi, atunci te vei gandi doar la mine...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Sylver Cheetah 53
MesajTrimis: Mar Dec 23, 2008 12:46 am    Titlul subiectului: Re: Videoclip Fade Away:) Răspunde cu citat (quote)

forumist activ

Data înscrierii: 14/Aug/2008
Mesaje: 117
Locație: Milky Way

MALINA a scris:
Dragii mei am bucuria si placerea sa va anunt ca Anca tocmai a terminat filmarile pt videoclipul la "Fade away" Wink
Clipul poarta semnatura lui Mihnea de Vries,ceea ce ma bucura foarte mult pt ca este f talentat Wink
Vreau sa va zic ca acest videoclip este foarte original din toate punctele de vedere si ne va incanta privirile cu o surpriza Wink
Cat de curand va fi gata si abia astept sa ne bucuram de el Very Happy

Abia a?tept clipul.
_________________
www.youplay.ro
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Adresa AIM Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  



Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti
Powered by DFMG
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community