Anca Badiu
FAQ †FAQ†† Căutare †Căutare†† Membri †Membri†† Grupuri †Grupuri
Înregistrare††::† Autentificare Mesaje private


Crează un subiect nou  Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje
 monden.info « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
anca
MesajTrimis: Lun Ian 05, 2009 1:21 pm    Titlul subiectului: monden.info Răspunde cu citat (quote)

STAR

Data înscrierii: 21/Feb/2007
Mesaje: 187

Adi,in legatura cu comentariul de pe monden,nu cred ca merita sa ti otravesti ziua pt(un) sau (o) idioata Smile ai uitat ca traim intr o tara plina de frustrati si invidiosi??small people.. si, ca sa fiu sincera,parerile voastre sunt cele mai importante Wink pupi
_________________


Ultima modificare efectuată de către anca la Lun Ian 05, 2009 8:26 pm, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
MALINA
MesajTrimis: Lun Ian 05, 2009 4:30 pm    Titlul subiectului: bleah... Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Mama...cred ca Romania bate recordul la oameni invidiosi,acri si frustrati!!!
Nu poti sa mai apari cu ceva ok ca gata...parca innebunesc tampitii astia Shocked Asa ceva ,sincer, vad cel mai des pe blogurile,siteuri-le si forumurile din tara noastra "draga"! Shocked Imi pare rau ca zic asta,pt ca sunt si eu de aceeasi nationalitate,dar poporul nostru,marea majoritate este caracterizat prin acreala,frustrare si invidie fata de orice bun,frumos,prosper....
In fine,Adi,am ajuns la concluzia ca nu merita sa ne consumam foarte mult neuronii cu "creaturi" dinastea Wink
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
ADI
MesajTrimis: Lun Ian 05, 2009 6:49 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

Asa e, dragele mele, Anca si Mali. Si eu sunt satul de asemenea oameni dar nu avem ce face decat sa ignoram total.

Nu ma consum Anca, doar spun ce am de spus si daca nu se poate intelege,ignor si gata. Smile Asadar, nu mai raspundem la niciun comment incult. Smile

Va pup! Smile
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
luczian
MesajTrimis: Mar Ian 06, 2009 11:16 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 02/Feb/2007
Mesaje: 261
Locație: bucuresti

retroactiv, am vazut si eu ce s-a scris (n-am mai prins timp liber feat. internet de ceva vreme).

ma intristeaza sa vad cat de avansati pot fi unii in ale stupizeniei. dar un lucru important pe care l-am constientizat anul trecut (a se bifa ca mare realizare) e ca nu merita sa-ti pui capul cu toti prostii. consumi energie in mod negativ, pe care ai putea-o consuma intr-un mod mult mai constructiv. asa ca aruncati o replica inteligenta si lasati-o sa se consume, nu merita atentia noastra. Wink

noi stim cine e Anca.. Very Happy e acolo, in sufletul nostru si acolo va ramane.
_________________
...still thinking at something brilliant...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
anca
MesajTrimis: Mie Ian 07, 2009 3:03 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

STAR

Data înscrierii: 21/Feb/2007
Mesaje: 187

mersi luci Smile poate ca unii dintre voi nu stiti care este adevarul in ceea ce priveste scandalul cu nikita...consider ca a venit momentul (asta pt ca vad ca nu se mai termina circul)sa postez acea declaratie pt presa ca drept la replica...si aici pe forum,asta ca sa se elucideze odata pt totdeauna acest cosmar al vietii mele....asadar,maine cand veti citi,veti intelege totul Smile ma bucura faptul ca sunteti alaturi de mine in orice situatie si pt asta va multumesc din suflet...
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Tainted Love
MesajTrimis: Mie Ian 07, 2009 3:06 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 15/Mai/2007
Mesaje: 117
Locație: Sibiu/Frankfurt

Nikita este zero, nu merita sa i se dea atata importanta. Tu esti cea importanta si nu vrem sa suferi, noi te vom sustine in continuare, we love u! Wink
_________________
Poate intr-o zi iti vei dori, sa ma vezi zambind ca-n prima zi, atunci te vei gandi doar la mine...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ADI
MesajTrimis: Mie Ian 07, 2009 7:23 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

Ai facut exact ceea ce trebuia, cu acest drept la replica. Ma bucur mult,mult! Smile

De acum, sper ca totul sa fie ok, sa ai liniste, sa mearga bine procesul si sa se termine cu bine in favoarea ta si presa sa inteleaga ca esti o persoana deosebita si o artista desavarsita.
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  



Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti
Powered by DFMG
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community