Anca Badiu
FAQ †FAQ†† Căutare †Căutare†† Membri †Membri†† Grupuri †Grupuri
Înregistrare††::† Autentificare Mesaje private


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect
 fade away « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
anca
MesajTrimis: Joi Ian 22, 2009 5:13 am    Titlul subiectului: fade away Răspunde cu citat (quote)

STAR

Data înscrierii: 21/Feb/2007
Mesaje: 187

Dragii mei,asa cum v am promis,de astazi ve ti putea vedea clipul in premiera pe monden.info Very Happy sper sa va placa Smile pupici
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
luczian
MesajTrimis: Joi Ian 22, 2009 11:45 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 02/Feb/2007
Mesaje: 261
Locație: bucuresti

..si l-am vazut! in mod clar, n-o sa mai am chef de munca azi, doar la clipul asta o sa ma uit! Laughing e interesanta povestea din clip, cel mai mult imi place alternanta de scene filmate in alb-negru cu cele color, in care apare Anca. e ceva nou si inedit fata de ceea ce a fost pana acum, eu zic ca o sa placa si clipul la fel de mult ca si piesa! felicitaaaari! Very Happy
_________________
...still thinking at something brilliant...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
ADI
MesajTrimis: Joi Ian 22, 2009 2:19 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

Da, Anca! Mie imi place si cu sigurantza va face senzatie clipul, la tv!

Ce sa mai zic de Bijou, o aparitie grozava. E adorabila! Smile
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
MALINA
MesajTrimis: Joi Ian 22, 2009 4:52 pm    Titlul subiectului: WOW!!! Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Cu greu ma mai pot dezlipi si eu azi din fata monitorului....Videoclipul e senzational!!!
Felicitari Anca draga....e cea mai placuta surpriza pe care ai oferit-o fanilor...si nu numai!
Un clip pe masura piesei...o poveste f misto...cadrele sunt super,calitatea exceptionala...totul... Very Happy
Imi place combinatia cromatica din clip...imbinarea cadrelor si mai ales cadrele cu tine pe negru, cu efectul super de semi-umbra Wink
Trebuie sa ma uit si diseara de mai multe ori pt ca de fiecare data ma fascineaza tot mai mult!!!
Iar finalul, cu Bijou este fff tare si micuta incheie povestea in cel mai placut si original mod Wink
Felicitari din tot sufletul Anca Very Happy
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
anca
MesajTrimis: Joi Ian 22, 2009 5:12 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

STAR

Data înscrierii: 21/Feb/2007
Mesaje: 187

ma bucur f mult ca v a placut clipul Very Happy asta conteaza cel mai mult Wink
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
PATRIK
MesajTrimis: Joi Ian 22, 2009 5:21 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

Ma bucur ca a fost filmat la Arad si a iesit atat de bine. Imi plac la nebunie si outfit-urile Ancai iar finalul e delicios, ce mai? Laughing
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Ionut
MesajTrimis: Joi Ian 22, 2009 7:44 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)



Data înscrierii: 05/Ian/2009
Mesaje: 5
Locație: Bucuresti

Foarte frumos clipul sh Bijou fff adorabil.Felicitari!!!
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
MALINA
MesajTrimis: Sâm Ian 24, 2009 12:39 am    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Fade away este si pe youtube Wink
Pot sa zic ca de ieri de cand a iesit am avut 2 zile fff misto si sunt fff happy Wink Imi place la nebunie Very Happy tot mai mult...
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
ADI
MesajTrimis: Sâm Ian 24, 2009 12:47 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

Si eu il revad zilnic si il descopar in detaliu. Imi place mult,mult! La tv o sa se vada si mai super si va face senzatie,clar!
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
ADI
MesajTrimis: Lun Oct 12, 2009 3:14 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

mare mi-a fost mirarea si bucuria totodata sa vad la diverta in galati, o compilatie de la kiss fm si tv pe care se gaseste un cd si un dvd unde este inclus si clipul ancai, fade away! Very Happy Smile
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
PATRIK
MesajTrimis: Lun Oct 12, 2009 5:54 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

Ce frumos! Very Happy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  



Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti
Powered by DFMG
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community