Anca Badiu
FAQ †FAQ†† Căutare †Căutare†† Membri †Membri†† Grupuri †Grupuri
Înregistrare††::† Autentificare Mesaje private


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect
 Anca la Music Channel « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
MALINA
MesajTrimis: Vin Feb 20, 2009 6:25 pm    Titlul subiectului: Anca la Music Channel Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Anca a fost invitata la emisiunea "Tu faci weekendul"la Music Channel Very Happy
Eu o urmaresc chiar acum pe pagina lor, deoarece nu am postul prin cablu Wink
www.1music.ro
ps:Merci Dorin ca m-ai anuntat Wink
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
ADI
MesajTrimis: Vin Feb 20, 2009 6:34 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

Interviul cu Anca va fi difuzat in intregime duminica de la orele 14.00-16.00 si apoi de la 20.00-22.00 !
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
anca
MesajTrimis: Sâm Feb 21, 2009 8:54 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

STAR

Data înscrierii: 21/Feb/2007
Mesaje: 187

dar interviul de pe b1 cu fanx l a vazut cineva?
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ADI
MesajTrimis: Sâm Feb 21, 2009 11:18 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

eu nu am putut sa vad si regret mult dar chiar imi era imposibil sa vad. Sad inreg de la cineva ar fi grozav sa existe. ne-ar bucura pe toti.
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
MALINA
MesajTrimis: Dum Feb 22, 2009 12:43 am    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Reluarea emisiunii de azi,Fan X(B1TV) e maine dimineata de la 7,30 min Wink
http://programtv.ele.ro/ProgramTV--B1TV--c22d2009-02-22.html
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Tainted Love
MesajTrimis: Dum Feb 22, 2009 1:56 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 15/Mai/2007
Mesaje: 117
Locație: Sibiu/Frankfurt

Pe blogul celor de la Fan X scrie ca ieri a fost interviul cu Blaxy Girls, probabil saptamana viitoare va fi difuzat cel cu tine... Rolling Eyes oricum, de abia astept sa vad de seara editia completa a emisiunii "Tu faci week-endul" ! Very Happy
_________________
Poate intr-o zi iti vei dori, sa ma vezi zambind ca-n prima zi, atunci te vei gandi doar la mine...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
anca
MesajTrimis: Dum Feb 22, 2009 3:15 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

STAR

Data înscrierii: 21/Feb/2007
Mesaje: 187

dorin,nu am avut timp sa ti multumesc pe forum pt prezentza ta la brasov,pt flori si in mod special pt poze Wink a fost o surpriza f placuta si am apreciat faptul ca ti ai facut putin timp sa vii sa ne vezi...iti multumesc inca odata si apreciez f mult gestul Smile
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Tainted Love
MesajTrimis: Dum Feb 22, 2009 12:29 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 15/Mai/2007
Mesaje: 117
Locație: Sibiu/Frankfurt

Mi-a facut mare placere Anca, concertele tale sunt extraordinare si asta simt doar cei care au asistat live la ele. O sa vin ori de cate ori o sa am ocazia sa te/va vad. Multumesc si eu tie pentru tot, incl. pentru ca ai mai ramas dupa concert in Brasov sa vorbim si pentru ca am putut sa o cunosc pe Bijou Very Happy! WOW! Sunt amintiri minunate! Smile De abia astept urmatorul concert la care pot ajunge! Wink
_________________
Poate intr-o zi iti vei dori, sa ma vezi zambind ca-n prima zi, atunci te vei gandi doar la mine...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ADI
MesajTrimis: Dum Feb 22, 2009 3:08 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

deci n-am ratat interviul cu tine, Anca. sambata urmatoare sper sa reusesc sa vad interviul si sa poata inreg cineva pt a avea si aici pe forum.
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
MALINA
MesajTrimis: Lun Feb 23, 2009 8:49 pm    Titlul subiectului: music channel Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696


_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  



Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti
Powered by DFMG
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community