Anca Badiu
FAQ †FAQ†† Căutare †Căutare†† Membri †Membri†† Grupuri †Grupuri
Înregistrare††::† Autentificare Mesaje private


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Următoare
 ANKA-aparitii in presa « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
MALINA
MesajTrimis: Joi Mai 03, 2007 4:26 pm    Titlul subiectului: ANKA-aparitii in presa Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

In nr. curent "pro tv magazin" un articol la sectiunea muzica despre ANKA Wink
_________________
www.anka4life.skyrock.com


Ultima modificare efectuată MALINA la Sâm Iun 28, 2008 12:12 pm, modificat de 6 ori în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
PATRIK
MesajTrimis: Sâm Mai 05, 2007 6:55 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

Ms ms....sis' Razz
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
MALINA
MesajTrimis: Lun Mai 07, 2007 4:38 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Nu stiu daca au pagina web patrikkk dar ai timp sa iei revista ca e nr curent azi a iesit Wink
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
MALINA
MesajTrimis: Joi Mai 31, 2007 9:15 pm    Titlul subiectului: "ZAU" Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Ziarul "Zau"din aceasta saptamana nr.curent(apare in fiecare joi) o aduce pe Anka aproape de noi cu inca un articol Wink
Iar in revista "popcorn" o gasim pe Anka alaturi de alti artisti cu sportul practicat si preferat Very Happy
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
MALINA
MesajTrimis: Sâm Iun 09, 2007 4:10 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Super "profilul anka"de pe acest site,foarte frumoasa prezentare"fisa artist";"discografie";"galerie".
Dupa parerea mea cel mai complex de pe web dupa pagina oficiala Wink
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
PATRIK
MesajTrimis: Sâm Iun 09, 2007 4:36 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

E foarte tare 'fisa de artist' de pe site....scrie despre niste lucruri destul amuzante si info f bune Very Happy

PS =>Care este cel mai important cadou primit pe parcursul timpului :
de la fana mea Malina, un portfolio cu poze, articole de presa cu mine, adunate inca de la inceputul carierei mele muzicale. Cool
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Adrian Lepadatu
MesajTrimis: Sâm Iun 09, 2007 4:56 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

forumist activ

Data înscrierii: 05/Iun/2007
Mesaje: 63
Locație: Braila

Malina=FANA ADEVARATA
_________________
Adrian Lepadatu
***ANKA***
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul MSN Messenger
MALINA
MesajTrimis: Sâm Iun 09, 2007 8:37 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Dragutz Wink Multumesc de aprecieri Wink
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
PATRIK
MesajTrimis: Sâm Iun 09, 2007 8:41 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

Eu mi-am dat seama ca e fana adevarata de la prima secunda pe acest forum cand am vaz ca Malina e 'mama omida' si o iubeste pe Anka
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Adrian Lepadatu
MesajTrimis: Mie Iul 25, 2007 4:23 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

forumist activ

Data înscrierii: 05/Iun/2007
Mesaje: 63
Locație: Braila

Din cauza unui fan obsedat,
Anka si-a vandut masina

De cand a parasit trupa „Class”, Anca Badiu, cunoscuta sub numele de scena Anka, este foarte solicitata de organizatorii de concerte si apare tot mai des la televizor in diferite emisiuni. Un lucru exceptional la prima vedere, insa orice lucru foarte bun isi are si dezavantajele lui. Astfel ca, datorita succesului, Anka

s-a confruntat cu o problema foarte delicata in ultimele luni.

O buna bucata de vreme, vedeta a fost urmarita de un fan. Cand mergea la piata, la cumparaturi sau la coafor, admiratorul era pe urmele ei. Disperarea cantaretei de a scapa de acest simpatizant a fost atat de mare, incat solista si-a vandut masina. Dar sa o luam cu inceputul… Acum trei luni, un fan pasionat al cantaretei a oprit-o pe strada si i-a cerut sa-i dea un autograf pe CD-ul ei de debut „Anka“. Vedeta i-a dat autograful, l-a salutat si a vrut sa plece, insa baiatul a prins-o de mana si, nici una, nici doua, i-a declarat ca o iubeste. De asemenea, i-a spus ca ar face orice ca ea sa ii acorde putin timp si a intrebat-o unde locuieste. Anka, speriata putin de atitudinea junelui, i-a multumit pentru aprecierile sale, s-a urcat in masina si a plecat. De atunci, in fiecare zi, baiatul indra?gostit o urmarea peste tot. In oras, la sala de fit?ness si pana acasa. „Nici




piata numai puteam sa o fac singura. El era peste tot cu mine. Obisnuita sa am fani peste tot, la inceput nu am realizat ca cel care ma opreste pe strada in mod frecvent este acelasi ind?ivid. Lucrurile s-au inrau?tatit apoi. Acest baiat ma urmarea la fiecare pas, de cand ieseam din casa”, a declarat Anka.

O luna a durat aceasta poveste, timp in care, ajunsa in pragul disperarii, si-a propus sa isi vanda masina pentru ca fanul sa ii piarda urma. „De o luna mi-am vandut masina. Se pare ca am scapat de fanul obsedat. De cand am renuntat la automobil, nu l-am mai vazut pe tanar. Oricum, mi-am luat masuri de siguranta, in caz ca il mai vad prin preajma mea.”

Sursa: Revista ZAU.
http://www.revistazau.ro/?number=53&pid=article&aid=2862
_________________
Adrian Lepadatu
***ANKA***
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul MSN Messenger
PATRIK
MesajTrimis: Mie Iul 25, 2007 4:32 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

Voi scana maine articolul Wink
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Adrian Lepadatu
MesajTrimis: Mie Iul 25, 2007 4:35 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

forumist activ

Data înscrierii: 05/Iun/2007
Mesaje: 63
Locație: Braila

Ok. Smile Eu am postat ce am gasit pe site.
_________________
Adrian Lepadatu
***ANKA***
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul MSN Messenger
MALINA
MesajTrimis: Mie Iul 25, 2007 8:19 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Draga Adrian f frumos ca ai pus articolele Very Happy insa te rog ce mai e pe web cu Anka am facut un subiect"articole online pe web cu Anka"tocmai ca sa punem acolo toate linkurile si articolele cu anka ce sunt pe web. Very Happy
Aici as prefera ca si pana acum sa fie doar comentarii si anunturi despre presa scrisa de pe piata si actuala Very Happy
pt articole nu tocmai recente si orice altceva cu Anka sa folosim topicul acela Very Happy
ms mult! Wink
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
PATRIK
MesajTrimis: Mie Iul 25, 2007 9:17 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

Dar daca scanez articolul pot sa il pun aici nu?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
anca
MesajTrimis: Mie Iul 25, 2007 9:31 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

STAR

Data înscrierii: 21/Feb/2007
Mesaje: 187

Malinutza draga de ea,cum se gandeste la toate si le stie pe toate Very Happy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Următoare Pagina 1 din 12

Mergi direct la:  



Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti
Powered by DFMG
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community