Anca Badiu
FAQ †FAQ†† Căutare †Căutare†† Membri †Membri†† Grupuri †Grupuri
Înregistrare††::† Autentificare Mesaje private


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5  Următoare
 PIESA"NOPTI DE DOR" « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
PATRIK
MesajTrimis: Sâm Mai 12, 2007 3:19 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

'si-a facut loc in top' dupa cum a spus Schnebli si in Top 30 Airplay la PRO fm .....pe locul 27 deocamdata
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
luczian
MesajTrimis: Lun Mai 14, 2007 12:20 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 02/Feb/2007
Mesaje: 261
Locație: bucuresti

in MTV TOP40, piesa inca se tine bine... saptamana asta a fost pe locul 14. Wink
_________________
...still thinking at something brilliant...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
luczian
MesajTrimis: Lun Mai 14, 2007 2:19 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 02/Feb/2007
Mesaje: 261
Locație: bucuresti

Nopti de dor tot pe 12 si saptamana asta in RT100! Wink
dati voturi de pe toate calculatoarele pe care le prindeti! Very Happy
_________________
...still thinking at something brilliant...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
MALINA
MesajTrimis: Dum Mai 20, 2007 12:00 pm    Titlul subiectului: radio omega top Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

La Radio Omega in top 10 Anka si "Nopti de dor"se afla pe locul 4 Very Happy se poate vota la adresa de web:
www.radioomega.ro/topuri.php
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
PATRIK
MesajTrimis: Dum Mai 20, 2007 2:06 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

Anka a mai urcat 2 locuri in Top 30 Airplay la PRO fm
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
MALINA
MesajTrimis: Sâm Iun 02, 2007 3:21 pm    Titlul subiectului: top Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Anka"Nopti de dor" locul 9 in top la europa fm Very Happy
http://www.europafm.ro/europa-top-hit/editia-22-455.html
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
PATRIK
MesajTrimis: Sâm Iun 02, 2007 7:02 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

Iar la Pro fm e pe 21
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
luczian
MesajTrimis: Lun Iun 04, 2007 12:05 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 02/Feb/2007
Mesaje: 261
Locație: bucuresti

saptamana trecuta, a ocupat locul 9-10 in topul vizitatorilor la RT100. acum, la o ora dupa ce s-a deschis votul e pe 4. Smile dati-i bataie! Very Happy
_________________
...still thinking at something brilliant...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Adrian Lepadatu
MesajTrimis: Mar Iun 05, 2007 12:51 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

forumist activ

Data înscrierii: 05/Iun/2007
Mesaje: 63
Locație: Braila

Este super piesa!! De fiecare data cand o ascult imi creaza o stare de liniste, pace.
_________________
Adrian Lepadatu
***ANKA***
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul MSN Messenger
MALINA
MesajTrimis: Sâm Iun 16, 2007 6:56 pm    Titlul subiectului: top:) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

In top 20 la acest radio"Nopti de dor"ocupa locul 11 Very Happy
http://www.novatm.ro/top_radio.phpPiesa e inca in pozitii fruntase dupa atatea luni de zile in multe topuri...multe le gasesc doar acum Very Happy
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
PATRIK
MesajTrimis: Sâm Iun 16, 2007 8:10 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

Cu siguranta nu va uita nimeni de curand aceasta piesa Very Happy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Adrian Lepadatu
MesajTrimis: Sâm Iun 16, 2007 11:01 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

forumist activ

Data înscrierii: 05/Iun/2007
Mesaje: 63
Locație: Braila

Cu siguranta ca nu va fi uitata niciodata piesa. Smile
_________________
Adrian Lepadatu
***ANKA***
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul MSN Messenger
MALINA
MesajTrimis: Dum Iun 17, 2007 3:06 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Cu siguranta zic si eu ca aveti dreptate..."Nopti de dor"este o minunatie muzicala ,care nu va fiu uitata prea curand de multi si niciodata de fanii Ancai Very Happy
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
anca
MesajTrimis: Lun Iun 18, 2007 9:04 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

STAR

Data înscrierii: 21/Feb/2007
Mesaje: 187

cu siguranta dragii mei....voi sunteti cei mai adevarati,frumosi si destepti fani!! Wink daca munca mea prinde sens tot mai mult pe zi ce trece,se datoreaza si voua..daca muzica mea reprezinta acel "ceva"in care se regasesc cei ce o asculta,e si datorita voua:pt publicul meu,pt voi am lucrat cu atata daruire la acest album...malina,lucian,patrikk,adrian....etc va marturisesc ca ori de cate ori intru pe forumul meu,chiar daca uneori sunt mai trista sau obosita,mesajele voastre ma umplu,imi dau o stare de bine! Very Happy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Adrian Lepadatu
MesajTrimis: Lun Iun 18, 2007 10:23 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

forumist activ

Data înscrierii: 05/Iun/2007
Mesaje: 63
Locație: Braila

Multumim mult Anka !!!! Noi suntem alaturi de tine si te sprijinim. Ne bucuram ca reusim sa te facem sa te simti mai bine. Te pup!!! Sper sa ai cat mai curand concert in Galati sau Braila ca sa ne putem intalni. Smile
_________________
Adrian Lepadatu
***ANKA***
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul MSN Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5  Următoare Pagina 4 din 5

Mergi direct la:  



Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti
Powered by DFMG
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community