Anca Badiu
FAQ †FAQ†† Căutare †Căutare†† Membri †Membri†† Grupuri †Grupuri
Înregistrare††::† Autentificare Mesaje private


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5  Următoare
 PIESA"NOPTI DE DOR" « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
MALINA
MesajTrimis: Joi Apr 12, 2007 6:27 pm    Titlul subiectului: muzica.ro Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

In top 30 in acest portal Anka-Nopti de dor se afla pe pozitia 18 Wink
Linkul e:http://www.muzica.ro/top/1/Top30-Muzica.ro.html
si se poate vota pt piesa Very Happy
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
PATRIK
MesajTrimis: Joi Apr 12, 2007 9:32 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

Ok vom vota Smile
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
alexx
MesajTrimis: Joi Apr 12, 2007 9:33 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)



Data înscrierii: 12/Apr/2007
Mesaje: 4

Imi place piesa asta!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
MALINA
MesajTrimis: Lun Apr 16, 2007 5:14 pm    Titlul subiectului: fresh top 40 Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Editia nr. 14 din 14 Aprilie 2007-ANKA "nopti de dor"pozitia 20 Wink
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
MALINA
MesajTrimis: Dum Apr 22, 2007 11:25 am    Titlul subiectului: "nopti de dor"-hopa.ro Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Inca un portal cu comentarii dragutze pt Anka si "Nopti de dor":http://jocuri-miniclip.hopa.ro/video-filme/Videoclipuri/8142/Anca-Badiu-(ANKA)-NOPTI-DE-DOR
www.jocuri-miniclip.hopa.ro/video-filme/
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
MALINA
MesajTrimis: Vin Apr 27, 2007 7:05 pm    Titlul subiectului: fresh top 40 Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

ANKA-"nopti de dor" locul 19(urcare) in fresh top 40 Kiss Fm in aceasta saptamana Wink hurray Very Happy
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
luczian
MesajTrimis: Lun Apr 30, 2007 4:35 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 02/Feb/2007
Mesaje: 261
Locație: bucuresti

Nopti de dor pe locul 17 in RT100, saptamana aceasta!

nu uitati sa dati un vot la "topul vizitatorilor"! Wink
_________________
...still thinking at something brilliant...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
PATRIK
MesajTrimis: Lun Apr 30, 2007 9:28 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

Normal ca nu uitam Surprised
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
PATRIK
MesajTrimis: Sâm Mai 05, 2007 11:14 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

http://www.tophit.ro/poll/propuneri.php Votati la Girls-the best hit 2007 pe Anka
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
MALINA
MesajTrimis: Sâm Mai 05, 2007 11:17 pm    Titlul subiectului: aprecieri"nopti de dor" Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Cele mai frumoase mesaje de la fanii Anka si ascultatori de muzica buna de pe site-ul www.mykiss.ro
Asta ca sa se stie, zi de zi ,ca majoritatea romanilor si nu numai o iubesc si o admira pe anka(lasand la o parte cativa de acolo care in afara de invidie si prostie,nici nu stiu cine e Anka Evil or Very Mad ):
1.Hortensia P. Bengescu
mar?i 10 aprilie 2007 la 18:27
Pentru cei care iubesc inca....Te iubim ANKA!! Smile Mult mai mult acum, din ce in ce mai muuuult! Smile De la o fosta fana Class, actuala fana ANKA!! Smile Cu mult drag, la mai multe piese valoroase, cel putin la fel de faina ca asta cu "Mi-e dor, mi-e dor, sa adorm langa tine..." Ma termina textul asta!! E atat de profund...de unic...Felicitari mii...ANKA!!! Smile de la Hortensia
2.Bashar
mar?i 10 aprilie 2007 la 18:20
Suuuuper piesa, fata si clip!! Bravo Anka, e mult mai bine acum cand esti singura, acum intr-adevar ti-ai aratat adevarata valoare! Tine-o tot asa, esti pe drumul cel mai bun!!Felicitari!
3.Liviu
mar?i 10 aprilie 2007 la 18:36
Superbaaaaaa melodia asta!!! Mi-a purtat super noroc, cu melodia asta am cucerit-o pe Cris prietena mea cand i-am facut cadou albumul!! Albumul e superb, suntem innebuniti dupa "Love me tonight", e marfa frate, bravoooo ANKA!!!!
4.ELENA
joi 3 mai 2007 la 01:24
ESTE UN CINTEC FOARTE FRUMOS,MAİ ALES CIND E?Tİ PLECAT DİN TARA.toate cıntecele sınt frumoase.
5.LuLu
luni 30 aprilie 2007 la 15:51
Mai ultra_criss, mai intai incearca sa afli mai multe despre Anka, ce piese tari o sa scoata in continuare!! Ascultatzi-i albumul si apoi emitetetzi pareri d-astea "ultra" despre ea!! Eu i-am luat albumul de curand si e kiar ULTRA tare!!! Inca ceva...inainte de a te apuca de scris p'aci, mai treci pe la cursurile de limba romana; gramatica ta e Ultra varza!!! De la un fan infocat!!!
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
PATRIK
MesajTrimis: Sâm Mai 05, 2007 11:31 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

Prosti si invidiosi vor exista intotdeauna din pacate asta e
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
MALINA
MesajTrimis: Dum Mai 06, 2007 10:42 pm    Titlul subiectului: fresh top40 Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Stationare locul 18 pt "nopti de dor"in fresh top 40 kiss fm(ed.16;28aprilie).Voi pune si pozitia pt editia curenta din weekendul acesta imediat ce se va actualiza si pe pagina lor de web Wink
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
MALINA
MesajTrimis: Dum Mai 06, 2007 10:54 pm    Titlul subiectului: alt top:) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Locul 18 pt "nopti de dor"in top 40 pe web la "globes land-the land of the future"
http://www.globesland.evonet.ro/top40.php
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
MALINA
MesajTrimis: Lun Mai 07, 2007 4:10 pm    Titlul subiectului: rt100 Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Saptamana aceasta Anka si "nopti de dor"ocupa locul 12 in RT100:)urcare 5 pozitii fata de saptamana trecuta!hurray! Very Happy
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
luczian
MesajTrimis: Lun Mai 07, 2007 11:10 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 02/Feb/2007
Mesaje: 261
Locație: bucuresti

cate-un pic, pic, pic... Very Happy oricum, dincolo de topuri, cert e ca nopti de dor inca face furori printre oameni, nu trece zi sa nu o aud prin oras si sa-mi creasca inima. Smile
_________________
...still thinking at something brilliant...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina Anterioară  1, 2, 3, 4, 5  Următoare Pagina 3 din 5

Mergi direct la:  



Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti
Powered by DFMG
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community