Anca Badiu
FAQ †FAQ†† Căutare †Căutare†† Membri †Membri†† Grupuri †Grupuri
Înregistrare††::† Autentificare Mesaje private


Crează un subiect nou  Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje
 tonomatul DP2- 22 martie 2007 « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
MALINA
MesajTrimis: Mie Mar 21, 2007 10:09 pm    Titlul subiectului: tonomatul DP2- 22 martie 2007 Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Maine de la ora 10 Anka la Maruta in emisiune! Very Happy
Abia astept! Very Happy Sa fiti cei mai speciali si mai deosebiti ca intotdeauna!Sunt alaturi de voi! Wink
_________________
www.anka4life.skyrock.com


Ultima modificare efectuată de către MALINA la Mie Oct 24, 2007 8:15 pm, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
MALINA
MesajTrimis: Joi Mar 22, 2007 8:41 pm    Titlul subiectului: super aparitie Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Prezenta de azi in tonomatul dp2 a fost extraordinara! Wink Anka,Mircea,Razvan si Bitza=formula perfecta Wink
O super interpretare unplugged a piesei"torn" Wink asa cum o face un artist adevarat, ca Anka(perfect). Very Happy -faza tare zisa chiar de marutza:"ca am avut-o cu ocazia asta si pe natalie imbruglia in emisiune" Wink
Ca sa nu mai zic ca ard de nerabdare sa iau albumul si sa-mi incant auzul si sufletul cu restul pieselor Wink
Cu siguranta nu este numai albumul anului ci si un album foarte bine lucrat in unicul si fermecatorul stil Anka Wink O voce extraordinara,multa munca,mult talent si perfectiunea pentru adevarata muzica.Anka a demonstrat si a aratat toate aceste trasaturi care fac din ea un artist desavarsit in toata cariera ei ca artista si inainte Wink Acum cu acest prim album solo va veti indragosti cu singuranta si mai mult de ea Wink
pt cei care nu au vazut emisiunesa si pt cei care vor sa o revada o gasiti ca inregistrare la :http://tvr.ro/webcast/emisiuni.php?k=0&em=TONOMATUL%20DP%202#text
_________________
www.anka4life.skyrock.com


Ultima modificare efectuată de către MALINA la Sâm Mar 24, 2007 4:33 pm, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
DeeDee
MesajTrimis: Vin Mar 23, 2007 1:34 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 24/Feb/2007
Mesaje: 84
Locație: Giurgiu

mersi mult de tot ptr link Smile eu am fost la scoala si n-am putut sa ma uit. si eu astept cu nerabdare sa ascult albumul. chiar am visat acum 2 seri ca il gasisem intr-un magazin alimentar Laughing
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
MALINA
MesajTrimis: Sâm Mar 24, 2007 4:32 pm    Titlul subiectului: on youtube Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Anka "torn"-unplugged (Imbruglia cover) la:

http://www.youtube.com/watch?v=K6dDqk62-Wc
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
luczian
MesajTrimis: Sâm Mar 24, 2007 9:09 pm    Titlul subiectului: suuuuper Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 02/Feb/2007
Mesaje: 261
Locație: bucuresti

f. tare aparitia de la marutza! mi-era atat de dor sa o vad pe Anka... Very Happy n-am mai vazut-o de ceva vreme...
minunate si prestatiile live (sincer, varianta unplugged ce ati cantat-o la tonomat imi place mai mult decat varianta originala Smile ), iar cand am auzit Cineva... brrrr... m-au luat toti fiorii! de-abia astept sa ma intorc acasa si sa pun mana pe album! nu ca ar fi trebuit, dar Anka si-a demonstrat inca o data valoarea la marutza... nu ca duzina de "vedete" care nu pot canta numai dupa 11 dimineata... Laughing

felicitari Ankai si baietilor pt aparitie! sa fie cat mai multe de acum inainte si cel putin la fel de exceptionale! Very Happy

p.s.: dee-dee, poate ca albumul n-o sa-l gasesti in magazine alimentare, dar cu siguranta o sa se vanda ca painea calda. Smile
_________________
...still thinking at something brilliant...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
MALINA
MesajTrimis: Sâm Mar 24, 2007 11:52 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Da Lucica Wink aceeasi nerabdare o am si eu legata de albumul Ankai Wink daca am albumul nu mai am nevoie de altceva,sa ascult altceva...si cand ai sa ai albumul(o sa te astepte albumul pe cand te intorci,ti-am promis Wink )o sa ai fiori la fiecare piesa Wink ti-o zic sigur Wink
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
ADI
MesajTrimis: Vin Aug 17, 2007 12:56 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

Spre rusinea mea acum am vazut aparitia de la Catalin si am ramas mut. Are o voce senzationala. O admir de mor, cand o vad, pe cuvant. E frumoasa, talentata. E artista adevarata. De abia astept sa o intalnesc. Very Happy
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  



Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti
Powered by DFMG
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community