Anca Badiu
FAQ †FAQ†† Căutare †Căutare†† Membri †Membri†† Grupuri †Grupuri
Înregistrare††::† Autentificare Mesaje private


Crează un subiect nou  Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje
 O vara incendiara « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Acasa sau la mare/munte ?
acasa
25%
 25%  [ 2 ]
la mare
75%
 75%  [ 6 ]
Voturi totale : 8
Autor Mesaj
PATRIK
MesajTrimis: Sâm Iun 23, 2007 6:17 pm    Titlul subiectului: O vara incendiara Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

Ce veti face vara asta?Pe unde veti calatori?Impartaseste-ne si noua planurile tale de vacanta !
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Adrian Lepadatu
MesajTrimis: Dum Iun 24, 2007 12:14 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

forumist activ

Data înscrierii: 05/Iun/2007
Mesaje: 63
Locație: Braila

Vreau foarte mult sa merg la mare cu iubita mea draga, sa stam numai noi 2 si sa ne iubim. Marea e cel mai frumos lucru care iti inspira iubire, libertate, relaxare. Sper mult sa reusesc sa merg la mare.
_________________
Adrian Lepadatu
***ANKA***
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul MSN Messenger
MALINA
MesajTrimis: Dum Iun 24, 2007 9:52 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Nice subject!Eu vara asta ma duc la cel mai misto concert din viata mea...la Pink..apoi cu niste prieteni la mare,mai exact la Mangalia Very Happy Cu muntele nu ma vad vara asta..poate la anu' Very Happy
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
luczian
MesajTrimis: Vin Iun 29, 2007 12:56 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 02/Feb/2007
Mesaje: 261
Locație: bucuresti

vara asta, sunt la cateva mii de kilometri departare, pe plaiurile fast-food-urilor, pe eternul taram de lupta intre pepsi si cola si in una dintre putinele tari din lume unde mai sunt inca pentru o luna minor (chestie care ma frustreaza la culme). si o sa am ceva treaba pe-aici, deci nu e vorba de vacanta. in schimb, pe la finalul lui septembrie vad Chicago, New York-ul si 4 zile le petrec in Amsterdam. iar dupa ce ma intorc in tara, planuiesc sa ma refugiez cateva zile in munti, cum faceau stramosii. Very Happy
_________________
...still thinking at something brilliant...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
PATRIK
MesajTrimis: Vin Iun 29, 2007 3:54 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

Asta da vacanta ! Very Happy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
PATRIK
MesajTrimis: Joi Sep 06, 2007 2:18 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

Eu vineri plec 1 saptamana in Cipru deci o sa ne vedem dupa Very Happy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
DeeDee
MesajTrimis: Joi Sep 06, 2007 6:54 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 24/Feb/2007
Mesaje: 84
Locație: Giurgiu

wow ce misto! Very Happy sa faci poze si sa ne trimiti si noua Wink
eu am vorbit sa plec la munte, dar am amanat, ca am avut treaba cu bacu' Embarassed
distractie placuta! Smile
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
PATRIK
MesajTrimis: Joi Sep 06, 2007 6:57 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

Mersi mult !O sa pun pe hi5 cand ma intorc Very Happy
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
MALINA
MesajTrimis: Joi Sep 06, 2007 10:23 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Vacanta placuta in Cipru draga Patrik:)abia astept sa vad pozele Wink
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
PATRIK
MesajTrimis: Joi Sep 06, 2007 10:25 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

O sa-mi fie dor de voi Crying or Very sad
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
MALINA
MesajTrimis: Joi Sep 06, 2007 10:40 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Si noua de tine si te asteptam cu drag sa revi Wink
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
ADI
MesajTrimis: Joi Sep 06, 2007 11:10 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

Vacanta placuta !!!
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
PATRIK
MesajTrimis: Sâm Oct 06, 2007 9:13 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

Redeschidem la anu' topicul ca vine iarna Mad
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  



Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti
Powered by DFMG
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community