Anca Badiu
FAQ †FAQ†† Căutare †Căutare†† Membri †Membri†† Grupuri †Grupuri
Înregistrare††::† Autentificare Mesaje private


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina 1, 2  Următoare
 "baby tell me why"starts on radio « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
MALINA
MesajTrimis: Dum Iun 24, 2007 10:49 pm    Titlul subiectului: "baby tell me why"starts on radio Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Din data de 28 iunie,joi... "Baby tell me why"va intra la radio(kiss fm) Very Happy
Din tot sufletul ma bucur pt. asta si astept cu nerabdare alaturi de voi toti toata evolutia acestui single nr. 2.(viitor mega hit) din cariera Ancai Very Happy
_________________
www.anka4life.skyrock.com


Ultima modificare efectuată MALINA la Mie Sep 12, 2007 10:08 pm, modificat de 2 ori în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Adrian Lepadatu
MesajTrimis: Lun Iun 25, 2007 12:00 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

forumist activ

Data înscrierii: 05/Iun/2007
Mesaje: 63
Locație: Braila

Super! Si mie imi place mult piesa asta, dupa nopti de dor! De abia astept sa o aud la radio. In masina, ascult mereu kiss fm braila si se difuzeaza f mult piesa Ancai, nopti de dor. Sigur se va difuza si aceasta noua.
_________________
Adrian Lepadatu
***ANKA***
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul MSN Messenger
PATRIK
MesajTrimis: Lun Iun 25, 2007 10:44 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

Foarte bine....astept cu nerabdare sa il difuzeze si alte FM-uri Surprised
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
luczian
MesajTrimis: Vin Iun 29, 2007 12:46 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 02/Feb/2007
Mesaje: 261
Locație: bucuresti

uhuuu! se anunta multe locuri fruntase in topuri si localuri sub asediul ritmului innebunitor al "baby tell me why". vara asta, Anka va face legea in muzica! muhaha! Wink
_________________
...still thinking at something brilliant...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
PATRIK
MesajTrimis: Vin Iun 29, 2007 10:26 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

Pacat ca in Romania va promova varianta fara Alina Sad
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
MALINA
MesajTrimis: Vin Iun 29, 2007 11:35 am    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Eu nu as zice ca e pacat draga patrikkk,piesa "baby tell me why"suna foarteee bine...si aceasta varianta pe care o va promova Anca ca nr 2 single...si stim cu totzi f bine ca e exceptionala si cealalta varianta feat Alina Very Happy Eu una nu pot decat sa ma bucur ca am 2 varinate la o piesa ca asta care imi place ffff mult Very Happy
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Adrian Lepadatu
MesajTrimis: Vin Iun 29, 2007 2:18 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

forumist activ

Data înscrierii: 05/Iun/2007
Mesaje: 63
Locație: Braila

La Kiss Fm Braila deja se difuzeaza piesa. Vreau si eu varianta noua doar cu Anka. Pot sa o obtin? Very Happy Va rog!
_________________
Adrian Lepadatu
***ANKA***
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul MSN Messenger
MALINA
MesajTrimis: Lun Iul 02, 2007 10:52 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Da..piesa e deja in playlisturile kiss fm:)
ce zicetzi e misto varianta asta?eu sunt innebunita ce-mi place!am mai zis...imi plac ambele...dar asta e mai pt sufletul meu Very Happy
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Adrian Lepadatu
MesajTrimis: Lun Iul 02, 2007 11:20 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

forumist activ

Data înscrierii: 05/Iun/2007
Mesaje: 63
Locație: Braila

Vreau si eu melodia. Cum o pot obtine? Ma refer la varianta doar cu Anka.
_________________
Adrian Lepadatu
***ANKA***
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul MSN Messenger
MALINA
MesajTrimis: Mar Iul 03, 2007 1:07 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Adrian,varianta la "Baby tell me why" va aparea vara asta pe compilatie Very Happy pana atunci bucura-te de ea la radio Very Happy e un viitor hit care va rasuna peste tot! Very Happy
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Adrian Lepadatu
MesajTrimis: Mar Iul 03, 2007 2:42 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

forumist activ

Data înscrierii: 05/Iun/2007
Mesaje: 63
Locație: Braila

Ok. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
_________________
Adrian Lepadatu
***ANKA***
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul MSN Messenger
luczian
MesajTrimis: Mie Iul 04, 2007 3:38 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 02/Feb/2007
Mesaje: 261
Locație: bucuresti

...si brusc mi se facu dor de KISS FM! Smile
oricum, sunt convins ca varianta noua suna super bine, doar vorbim de Anka aici... Very Happy
si mor de nerabdare sa o aud!
_________________
...still thinking at something brilliant...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
DeeDee
MesajTrimis: Dum Iul 15, 2007 2:50 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 24/Feb/2007
Mesaje: 84
Locație: Giurgiu

putem sa votam undeva melodia?
imi cer scuze daca nu intreb pe topicul pe care trebuie Embarassed
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
PATRIK
MesajTrimis: Dum Iul 15, 2007 4:50 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

Deocamdata nu cred
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
MALINA
MesajTrimis: Sâm Iul 21, 2007 6:08 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Hello Dee-Dee!bine ai revenit in forum!ai ascultat piesa?ce zici iti place varianta aceasta?
deocamdata nu se poate vota ,de abia a intrat in playlisturile radiourilor...inca e fresh!
Very Happy
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina 1, 2  Următoare Pagina 1 din 2

Mergi direct la:  



Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti
Powered by DFMG
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community