Anca Badiu
FAQ †FAQ†† Căutare †Căutare†† Membri †Membri†† Grupuri †Grupuri
Înregistrare††::† Autentificare Mesaje private


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina Anterioară  1, 2
 "baby tell me why"starts on radio « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
DeeDee
MesajTrimis: Mar Iul 24, 2007 10:55 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 24/Feb/2007
Mesaje: 84
Locație: Giurgiu

hello si multumesc ptr (re)primire Smile
imi place chiar foarte mult si varianta cea noua Wink si sper ca sunt sanse sa-i faca si videoclip. si eventual sa fie promovata si in strainatate... sper ca nu gandesc prea departe Embarassed but who can blame me cand e vorba de Anka? Rolling Eyes
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
PATRIK
MesajTrimis: Mar Iul 24, 2007 5:05 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

Video va fii cu siguranta si Anka vrea sa promoveze varianta cu Alina in State Wink
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
anca
MesajTrimis: Mar Iul 24, 2007 10:14 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

STAR

Data înscrierii: 21/Feb/2007
Mesaje: 187

dragii mei,din pacate s-au amanat filmarile de joi,fiindca este ingrozitor de cald...oricum,piesa este pe kissfm de 2 saptamani si o sa intre si pe celelalte posturi de radio cat de curand...apropos,adrian iti multumesc pt "superbul microrecital"de la callatis,dar am facut playback la o singura piesa..nu din cauza sonorizarii nu am cantat live...fiind seara hiturilor verii,toata lumea a trebuit sa faca playback..cat despre concerte,o sa va anunt cand o sa ajungem si pe la voi...pupici Wink
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Adrian Lepadatu
MesajTrimis: Mar Iul 24, 2007 10:48 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

forumist activ

Data înscrierii: 05/Iun/2007
Mesaje: 63
Locație: Braila

anca a scris:
dragii mei,din pacate s-au amanat filmarile de joi,fiindca este ingrozitor de cald...oricum,piesa este pe kissfm de 2 saptamani si o sa intre si pe celelalte posturi de radio cat de curand...apropos,adrian iti multumesc pt "superbul microrecital"de la callatis,dar am facut playback la o singura piesa..nu din cauza sonorizarii nu am cantat live...fiind seara hiturilor verii,toata lumea a trebuit sa faca playback..cat despre concerte,o sa va anunt cand o sa ajungem si pe la voi...pupici Wink



Anca, eu nu te-am acuzat pt ca ai cantat "playback". Cred ca m-ai inteles gresit. Am spus ca a fost pacat ca nu s-a putut canta live. Nu am contestat talentul tau pt ca stiu ca esti foarte talentata, altfel nu as mai fi scris pe forum si nu te-as mai fi sustinut. Am spus doar ca mi-a parut rau ca nu s-a cantat numai live. Pupici. Imi pare rau daca ai inteles gresit cee ce am zis eu.
_________________
Adrian Lepadatu
***ANKA***
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul MSN Messenger
PATRIK
MesajTrimis: Mar Iul 24, 2007 11:17 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

Gata cu tema asta pt suntem deja mult si bine OFFtopic....tema e 'my baby tell me why starts on radio' Wink

PS Ma bucur ca ti-ai facut timp sa intri Anka :*
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
anca
MesajTrimis: Mie Iul 25, 2007 1:48 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

STAR

Data înscrierii: 21/Feb/2007
Mesaje: 187

mai adrian,nu ai inteles ce am vrut sa spun..un microrecital inseamna mai multe piese..iar daca ai fi avut vreo indoiala in privintza mea ca si artist n ai mai fii fan Anka...nu? :wink:dar cum a spus PATRIKK,hai sa ne concentram pe piesa baby (tell me why)...sa luati revista ZAU maine..va pupacesc Very Happy

Ultima modificare efectuată de către anca la Vin Iul 27, 2007 12:51 pm, modificat de 1 dată în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Adrian Lepadatu
MesajTrimis: Mie Iul 25, 2007 4:19 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

forumist activ

Data înscrierii: 05/Iun/2007
Mesaje: 63
Locație: Braila

anca a scris:
mai adrian,nu ai inteles ce am vrut sa spun..un microrecital inseamna mai multe piese..iar daca ai fi avut vreo indoiala in privintza mea ca si artist n ai mai fii fan Anka...nu? :wink:dar cum a spus PATRIKK,hai sa ne concentram pe piesa baby tell me way...sa luati revista ZAU maine..va pupacesc Very Happy



Ai dreptate Anca, draga mea! Smile
_________________
Adrian Lepadatu
***ANKA***
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul MSN Messenger
luczian
MesajTrimis: Mie Iul 25, 2007 8:20 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 02/Feb/2007
Mesaje: 261
Locație: bucuresti

zicea cineva de o promovare prin afara a "Baby tell me why".. cu rusine recunosc ca n-am auzit varianta noua (fiindca tehnologia ori mijloacele deocamdata nu-mi permit), dar cunosc potentialul piesei din varianta de pe album. dintre colegii mei de munca actuali (originari de prin aceeasi zona a Europei ca si Miorita noastra), le-am oferit spre auditie cateva piese semnate Anka. nu mare mi-a fost surprinderea cand am constatat ca tuturor le-a placut foarte (daca nu, cel mai) mult "Baby tell me why"! so, go baby, go, gooo! Laughing
_________________
...still thinking at something brilliant...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
MALINA
MesajTrimis: Sâm Iul 28, 2007 12:05 pm    Titlul subiectului: on pro fm:) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

"Baby tell me why"e difuzata de acum si la Pro Fm Very Happy
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
PATRIK
MesajTrimis: Sâm Iul 28, 2007 12:13 pm    Titlul subiectului: Re: on pro fm:) Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

MALINA a scris:
"Baby tell me why"e difuzata de acum si la Pro Fm Very Happy


Ce bine...era si cazul Laughing
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina Anterioară  1, 2 Pagina 2 din 2

Mergi direct la:  



Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti
Powered by DFMG
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community