Anca Badiu
FAQ †FAQ†† Căutare †Căutare†† Membri †Membri†† Grupuri †Grupuri
Înregistrare††::† Autentificare Mesaje private


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina 1, 2  Următoare
 Baby tell me why...soon:) « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
MALINA
MesajTrimis: Mar Iul 03, 2007 1:13 pm    Titlul subiectului: Baby tell me why...soon:) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

In prezent se lucreaza intens la scenariul videoclipului si la ideea de scenografie si coregrafie (va fi un mix de 3 curente de "urban dance", "street dance", vor aparea in clip cei mai buni dancers din tara pe toate aceste curente) Very Happy
Clipul va fi foarte occidental, cu multa energie ca si piesa de altfel.
Very Happy
In curand pt fanii si membrii forumului vom reveni cu mai multe informatii inedite Very Happy
Anca saluta toti fanii de aici si desi e f ocupata ne vom bucura in curand si de prezenta ei in forum Very Happy
_________________
www.anka4life.skyrock.com


Ultima modificare efectuată MALINA la Vin Sep 28, 2007 11:22 pm, modificat de 3 ori în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
PATRIK
MesajTrimis: Mar Iul 03, 2007 1:37 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

Cu siguranta clipul va fii unul f deosebit care va uimi pe toata lumea
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Adrian Lepadatu
MesajTrimis: Mar Iul 03, 2007 2:44 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

forumist activ

Data înscrierii: 05/Iun/2007
Mesaje: 63
Locație: Braila

Si eu o salut si o astept din nou pe forum. Mi-ar fi placut sa dansez si eu in clipul ei insa nu stiu aceste stiluri de dans. Ma pot adapta doar la o coregrafie realizata de un coregraf insa aici e necesar de experienta in acest stil. De abia astept clipul.
_________________
Adrian Lepadatu
***ANKA***
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul MSN Messenger
luczian
MesajTrimis: Mie Iul 04, 2007 3:42 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 02/Feb/2007
Mesaje: 261
Locație: bucuresti

whoa, ce bine suna! mai asteptam si alte informatii inedite! :>
_________________
...still thinking at something brilliant...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
DeeDee
MesajTrimis: Dum Iul 15, 2007 2:48 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 24/Feb/2007
Mesaje: 84
Locație: Giurgiu

abia astept sa vad! Smile si sa aud Very Happy
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ADI
MesajTrimis: Vin Aug 31, 2007 3:32 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

Cand va aparea pe posturi clipul? Sunt f. nerabdator. Very Happy Very Happy Very Happy
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
PATRIK
MesajTrimis: Vin Aug 31, 2007 5:46 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

Mai repede decat crezi...patience Wink
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
anca
MesajTrimis: Vin Aug 31, 2007 11:45 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

STAR

Data înscrierii: 21/Feb/2007
Mesaje: 187

A trecut ceva timp de cand nu v-am raspuns....sorry Sad dar dupa cum stiti si voi,am fost super ocupata cu reclama si videoclipul dar asta nu inseamna ca v-am uitat Very Happy imi place ca sunteti f activi si pe faza...ce sa mai,sunteti niste fani profesionisti...Malina,are intotdeauna grija sa va tina la curent cu noutatile!sunt tare curioasa sa vad ce impact va avea asupra voastra(pt k parerea voastra conteaza pt mine cel mai mult)!videoclipul...fiind o persoana cu simtul acut al obiectivitatii,va rog si pe voi sa fiti la fel...ma va ajuta f mult in continuare..un artist are nevoie si de critici,nu numai de laude Very Happy va iubesc pe toti si astept cu nerabdare parerile voastre..pupici
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
MALINA
MesajTrimis: Sâm Sep 01, 2007 3:34 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Multumim Anca ca esti alaturi de noi si ne faci mereu sa ne simtim cei mai iubiti si mai importanti fani
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
PATRIK
MesajTrimis: Sâm Sep 01, 2007 4:22 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

Cu siguranta il vom cota bine Surprised
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
ADI
MesajTrimis: Sâm Sep 01, 2007 5:30 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

Uf, ce dor mi-a fost de mesajele tale, ANKA. Te intelegem f. mult si suntem alaturi de tine.


Eu unul astept cu o enorma nerabdare sa vad clipul si poti conta pe obiectivitatea mea de taur, ca si tu, Anka, draga. Smile Very Happy Very Happy Very Happy

Te pup !!!! Very Happy Very Happy Very Happy
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
MALINA
MesajTrimis: Mar Sep 25, 2007 8:47 pm    Titlul subiectului: premiera tv "my baby tell me why" Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Din data de 26.09.2007 "My baby"intra la T.V Very Happy
deci,dragilor all eyes on T.V Wink
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
ADI
MesajTrimis: Mar Sep 25, 2007 8:58 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

Suuuuper!!! De cand asteptam !!! Oare mai pot sa dorm la noapte? Smile)) Glumesc. Ma bucur ca in sfarsit o sa-l putem vedea. Multumim Malina si ANKA !!!
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
PATRIK
MesajTrimis: Mie Sep 26, 2007 7:17 am    Titlul subiectului: Re: premiera tv "my baby tell me why" Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

MALINA a scris:
Din data de 26.09.2007 "My baby"intra la T.V Very Happy
deci,dragilor all eyes on T.V Wink


Pe U mai ales nu?
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
DeeDee
MesajTrimis: Mie Sep 26, 2007 11:33 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 24/Feb/2007
Mesaje: 84
Locație: Giurgiu

adica azi Shocked recunosc ca-s cam nerabdatoare
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina 1, 2  Următoare Pagina 1 din 2

Mergi direct la:  



Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti
Powered by DFMG
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community