Anca Badiu
FAQ †FAQ†† Căutare †Căutare†† Membri †Membri†† Grupuri †Grupuri
Înregistrare††::† Autentificare Mesaje private


Crează un subiect nou  Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje Du-te la pagina Anterioară  1, 2
 Anka&The Band la Callatis 2007 « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
MALINA
MesajTrimis: Mie Iul 11, 2007 8:42 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Adrian, nici restul artistilor de acolo nu au cantat 100%live si cam asa a fost in fiecare an!nici macar in prima seara nu a fost 100%live Very Happy
si eu m-am mirat anul acesta ca au transmis Antena 1 si nu Tvr ca in restul anilor!bine ca ai anuntat tu aici din timp Wink ca eu am aflat cine va transmite cand eram deja aici! Very Happy
ma bucur ca v-a placut! Very Happy sper sa fie ok cateva poze ce le-am facut si daca e asa le pun aici Very Happy
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Adrian Lepadatu
MesajTrimis: Mie Iul 11, 2007 9:33 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

forumist activ

Data înscrierii: 05/Iun/2007
Mesaje: 63
Locație: Braila

Ma bucur ca ne-ai scris Malina. Asteptam pozele. Very Happy Very Happy
_________________
Adrian Lepadatu
***ANKA***
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul MSN Messenger
MALINA
MesajTrimis: Sâm Iul 21, 2007 6:16 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Trebuie sa sortez pozele...le am pe un dvd...si voi pune cateva aici Very Happy
Oricum atmosfera de acolo a fost f cool!ma bucur ca am fost acolo si am trait un sentiment unic vazand-o pe Anka&the band cantand "baby tell me why" Arrow oamenii au fost fascinati de piesa Arrow ca sa nu mai zic de prietenii mei cu care am fost
ce sa mai zic?"baby tell me why e MEGA-HIT
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
PATRIK
MesajTrimis: Sâm Iul 21, 2007 9:05 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

Astept sa le vad cu nerabdare
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Adrian Lepadatu
MesajTrimis: Lun Iul 23, 2007 1:10 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

forumist activ

Data înscrierii: 05/Iun/2007
Mesaje: 63
Locație: Braila

Si eu ! Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Adrian Lepadatu
***ANKA***
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Codul MSN Messenger
PATRIK
MesajTrimis: Lun Iul 23, 2007 11:52 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest





Ati fost cuminti asa ca am facut niste vraji si asta mi-a aparut Laughing
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje Du-te la pagina Anterioară  1, 2 Pagina 2 din 2

Mergi direct la:  



Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti
Powered by DFMG
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community