Anca Badiu
FAQ †FAQ†† Căutare †Căutare†† Membri †Membri†† Grupuri †Grupuri
Înregistrare††::† Autentificare Mesaje private


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect
 NOPTI DE DOR « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
MALINA
MesajTrimis: Sâm Ian 27, 2007 2:37 pm    Titlul subiectului: NOPTI DE DOR Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Very Happy "Nopti de dor"mi-a cucerit sufletul din prima!pot sa zic ca l-am vazut de zeci de ori si o tin tot asa...nu ma mai satur de el! Laughing desi nu am mult timp sa stau cu ochii la tv pe posturile muzicale...ma bucur insa ca cei de la televiziunea U l-au pus la sectiunea"play"...asa il vad tot timpul Wink pt ca imi peretec mare parte din timp la calculator Wink
_________________
www.anka4life.skyrock.com


Ultima modificare efectuată MALINA la Mar Iul 03, 2007 1:04 pm, modificat de 2 ori în total
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
MALINA
MesajTrimis: Mie Feb 21, 2007 10:31 pm    Titlul subiectului: nopti de dor-clipul saptamanii Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

"Cum poti face inconjurul lumii in doar trei minute? Simplu: in gand! Asa a facut si Anca Badiu (foto) in noul sau videoclip intitulat "Nopti de dor". O parte din filmari a fost realizata intr-un studio, pe croma, restul fiind realizat intr-o casa construita in stil futurist, ce apartine unor prieteni ai interpretei. Pe fundal pot fi vazute imagini urbane, de zi si de noapte, cladiri impozante si intersectii aglomerate.

Au fost folosite imagini din Paris, Los Angeles sau New York. Alaturi de Anca evolueaza cei trei membri ai formatiei, care vor aparea impreuna cu ea in toate concertele. In clip, colegii solistei sunt cocotati pe diverse cladiri. Acesta este primul single din cariera solo a cantaretei." 11 Februarie 2007 | de Catalina Iancu
un frumos articol la:http://www.jurnalul.ro/articol_72044/videoclipul_saptamanii__anca_badiu__in__nopti_de_dor_.html
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
MALINA
MesajTrimis: Dum Mar 25, 2007 8:39 pm    Titlul subiectului: nopti de dor la mtv Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

e un clasament cu clipuri la mtv trl si se poate vota pt clipul preferat Wink va intrebati cui i-am dat votul? Very Happy pt "nopti de dor" Wink se poate vota la linkul ce e mai jos:

http://www.mtv.ro/trl/voteaza_clip.php
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
MALINA
MesajTrimis: Mar Apr 10, 2007 7:11 pm    Titlul subiectului: "nopti de dor"pe woww video Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Comentarii si aprecieri pentru Anka si videoclip:
-Janardana: Fain E Simpatic Videoclipu, Felicitari ANKA
Adaugat la: 2007-03-29 18:54:19
-Sorin: E tare tipa asta! E mishto videoclipul shi ea. Bravo Anka, tine-o tot asha!
Adaugat la: 2007-03-29 20:07:51
-Sorin: Anka - nopti de dor e unul dintre video mele preferate, frumos
Adaugat la: 2007-03-29 20:09:57
-Liviu Popescu: Wow!! Super tipa, voce,clip si melodie!! Bravo Anca!! "mi-e dor, mi-e dor sa te mai aud!..." ma bucur ca acum demonstrezi ce potzi cu adevarat, e mult mai bine decat inainte!! Felicitari, esti magnifica!!Smile
Adaugat la: 2007-03-30 20:23:55
-Radu: Brava Bravissima!!! Smile Felicitari Anca!! Cred ca vei avea multe de spus in muzica rom! pentru fiica mea deja ai devenit "modelul ei de viata" Smile
Adaugat la: 2007-03-30 20:29:09
-ema: Super tare piesaaaa!!! Smile Super tare piesa asta nopti de dor, ma pune in miscare, ma inveseleste si imi da speranta multa parca...Smile Bravo Anca!!
Adaugat la: 2007-04-03 03:56:43
web:www.video.woww.ro
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  



Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti
Powered by DFMG
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community