Anca Badiu
FAQ †FAQ†† Căutare †Căutare†† Membri †Membri†† Grupuri †Grupuri
Înregistrare††::† Autentificare Mesaje private


Crează un subiect nou  Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje Du-te la pagina Anterioară  1, 2
 Noul videoclip Anca Badiu: premiera pe Monden.info « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
mihai
MesajTrimis: Lun Mai 26, 2008 9:28 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

Vizitator




Mie personal nu-mi place deloc acest videoclip.....nu e nimic natural in el....totul e facut pe calculator.....nimic nu se compara cu my baby...care recunosc ca e videoclipul meu preferat.....pacat de acest videoclip pe care l+am asteptat cu sufletul la gura si care credeam ca va fii unul fff reusit. Un lucru in place in acest videoclip: ANK care e f.frumoasa.
Sus
Sylver Cheetah 53
MesajTrimis: Vin Aug 15, 2008 5:37 pm    Titlul subiectului: Re: Noul videoclip Anca Badiu: premiera pe Monden.info Răspunde cu citat (quote)

forumist activ

Data înscrierii: 14/Aug/2008
Mesaje: 117
Locație: Milky Way

admin a scris:
Aici, pe monden.info

De ce a fost premiera acolo? Confused
_________________
www.youplay.ro
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Adresa AIM Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
PATRIK
MesajTrimis: Vin Aug 15, 2008 6:24 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

De sa nu fi avut premiera acolo? Wink
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Sylver Cheetah 53
MesajTrimis: Vin Aug 15, 2008 8:58 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

forumist activ

Data înscrierii: 14/Aug/2008
Mesaje: 117
Locație: Milky Way

Pentru c? Anka are site propriu! Mad Crezi c? videoclipul Britney Spears are premiera pe worldmondenity.com? Laughing

Era chiar a?a de greu s? ?l pune?i mai ?nt?i pe site-ul Anc?i? Rolling Eyes Ce s? caute pe un site de mondenit??i printre "?tiri" despre ce chilo?i mai poart? Anda Adam? Confused

P.S.: Mad
_________________
www.youplay.ro
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Adresa AIM Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
PATRIK
MesajTrimis: Vin Aug 15, 2008 9:56 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 03/Apr/2007
Mesaje: 340
Locație: Bucharest

Vorbesti fara tine......se vede ca habar nu ai despre ce se scrie pe Monden.Info Wink E cel mai citit si apreciat blog de la noi, multe vedete il citesc si nu apar niciodata stiri din acelea Rolling Eyes
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Sylver Cheetah 53
MesajTrimis: Vin Aug 15, 2008 10:45 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

forumist activ

Data înscrierii: 14/Aug/2008
Mesaje: 117
Locație: Milky Way

Ce? Shocked


?n primul r?nd, ar fi bine s? fie ultima dat? c?nd m? insul?i. Nu s?nt un copil de pe strad? c?ruia s?-?i po?i permite s?-i spui vorbe?ti f?r? tine. Wink Eu nu cred c? te-am jignit ?i numai faptul c? nu supor?i p?reri contrare alor tale, nu-?i d? dreptul de a ultragia. Wink

?n al doilea r?nd, nu m? intereseaz? dac? e sau nu citit/ apreciat. ?i ?ig?rile ori alcoolul au fani, nu m? intereseaz?! La fel ?i manelele, dar asta nu le d? calitate. Wink Ba mai mult, mi-a? putea permite s? spun c? atunci c?nd un lucru are o popularitate ridicat?, e musai s? fie un lucru facil pentru a putea fi digerat ?i de min?ile cele mai lene?e. Acuma s? nu-mi spui c? Mozart e mai ascultat dec?t Nicolae Gu??. Laughing Nu m? lua cu pseudoargumente de genul ?sta, c? nu faci dec?t s?-mi demonstrezi c? am dreptate. Very Happy

?n al treilea r?nd... Am aruncat acum un ochi pe acel site de mondenit??i (de care m? declar la fel de pasionat precum Vali Vijelie de literatura interbelic?!) ?i v?d al treilea articol: "S-a tuns Omarion Sad" Tragedie, nu alta. Laughing Deja Ossama e mic copil, frizerul e inamicul public! Surprised

?n ultimul r?nd, a? mai preciza (pentru cine nu e destul de clar Surprised) c? nu m? intereseaz? mondenit??ile nici m?car dac? ar fi prezentate ?n mai mult de trei fraze insipide. Wink Anka are site-ul ei, probabil ?i casa de discuri are, posturile TV au, nu consider c? e cazul s? lans?m clipuri pe site-uri de mondenit??i. (poate doar pentru maneli?ti!)

?i ?nchei aici. Deja am discutat mai mult dec?t era cazul despre acel site, chiar s?nt oarecum prieten cu una dintre colaboratoare ?i nu vreau s? fiu pe at?t de critic pe c?t a? putea fi. Dac? ai ?n?eles ?i ai echilibrul (necesar unui moderator Wink) de a-mi respecta opinia, bine. Dac? nu... iar bine. Laughing Da' hai s-o l?s?m cum a picat ?i s? nu transform?m discu?ia ?ntr-o polemic? inutil?. Smile

Peace out! Wink
_________________
www.youplay.ro
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Adresa AIM Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
luczian
MesajTrimis: Vin Aug 15, 2008 10:59 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 02/Feb/2007
Mesaje: 261
Locație: bucuresti

in primul rand, simplul fapt ca nu simpatizezi un anumit site, nu-ti confera dreptul de a judeca o lansare. termenul monden e unul dintre zecile din termeni care au capatat conotatii negative de-a lungul timpului, in mirobolanta societate mioritica. iar, atat URL-ul, cat si continutul site-ului, nu prea au legatura cu publicatiile "mondene" din presa romaneasca, dupa cum zicea si Patrik.

in al doilea rand, faptul ca asociezi o lansare de videoclip cu un viciu sau cu nume ce reprezinta total alte genuri muzicale, spune totul despre cunostintele tale in materie de promovare.

in al treilea rand, eu as zice sa fii mai temperat. Wink
_________________
...still thinking at something brilliant...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje Du-te la pagina Anterioară  1, 2 Pagina 2 din 2

Mergi direct la:  



Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti
Powered by DFMG
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community