Anca Badiu
FAQ †FAQ†† Căutare †Căutare†† Membri †Membri†† Grupuri †Grupuri
Înregistrare††::† Autentificare Mesaje private


Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina Anterioară  1, 2
 Romanian Music Awards 2008 « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
ADI
MesajTrimis: Lun Oct 06, 2008 7:13 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

Da, Anca, draga mea. Am fost foarte indignat ca tocmai la tine s-a intamplat asta. Deci ai cantat Nopti de dor prima melodie. Am crezut ca My Baby. Oricum, nu pot intelege de ce se face asta.

Si culmea, azi, pe Kanal D, este posibil ca in inregistrare sa arate toata aparitia ta pentru ca nu au cum sa bage promo atat timp cat pe tine te-au filmat Kanal D de la intrarea pe scena si pana ai terminat cantarea. Postul 1music channel, bagat promo pt ca era in direct si de aceea cred ca trebuia promo dar la inreg Kanal D vor difuza tot, sper. Asa ca am sa ma bucur de toata aparitia ta.

Cantarea ta a fost foarte frumoasa Anca, doar ca stii si u despre sunet ca nu a fost excelent iar tu ai facut tot ce s-a putut sa te auzi peste si chiar si dupa ce s-a terminat melodia ai cantat cu publicul si mi-a placut mult.

Astept sa revad inreg pe Kanal D si mai comentam dupa. Smile Te pup, Anca.
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
luczian
MesajTrimis: Lun Oct 06, 2008 10:37 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan.nr1&moderator

Data înscrierii: 02/Feb/2007
Mesaje: 261
Locație: bucuresti

intr-adevar, aparitia a fost superba, Anca a fost minunata, dar calitatea sunetului lasa de dorit. desi a fost o inregistrare de pe net, banuiesc ca nu e mare diferenta fata de ce s-a auzit la TV.. din nefericire, in tarisoara lui peste n-am ajuns la nivelul unei transmisiuni profesioniste mai de Doamne-ajuta a evenimentelor de genul asta. stiu ca atunci cand au fost premiile in Cluj, am fost si in sala s-a auzit f. bine, calitatea a fost ireporsabila, dar la TV a fost un fiasco..

oricum, felicitari pentru aparitie, Anca! am remarcat si reactia publicului, care a fost foarte calda, exact asa cum merita o interpretare a 2 piese exceptionale! Smile
_________________
...still thinking at something brilliant...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului Codul Yahoo Messenger
MALINA
MesajTrimis: Lun Oct 06, 2008 11:51 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Anca draga mia...ma bucur foarte mult de prestatia de la premii Very Happy Am reusit si eu sa vad doar inregistrarea si mi-ai placut din toate punctele de vedere Very Happy Ma bucur ca a iesit totul asa de frumos Wink
Cat despre intreruperea cu reclamele si sunetul de transimisie nu mai am ce sa zic...aceleasi remarci ca si Luci"tara lui peste" Evil or Very Mad Cred ca tot ce m-a interesat fost cat se poate de ok, nu merita sa ma mai necajesc pt chestiile astea.Important este cum ai fost tu...si ai fost la inaltime ca de obicei Very Happy
Pupici Wink
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
ADI
MesajTrimis: Lun Oct 06, 2008 11:52 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

Am revazut inreg la Kanal D.

Sunt extrem de incantat, entuziasmat. Ma bucur enorm ca au aratat toata aparitia ta Anca, si nu au mai dat promo, cum a fost aseara in direct.

M-a uimit in mod cat se poate de placut reactia publicului. Te-au aplaudat si exclamat, stiau piesele. A fost o bucurie sa vad cat succes ai avut, Anca.

Minunat! Chiar si mamei i-a placut si mama este cat se poate de critica si obiectiva. Smile Te pup Anca. Astept enorm venirea ta la Braila sau Galati.
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
anca
MesajTrimis: Mar Oct 07, 2008 10:07 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

STAR

Data înscrierii: 21/Feb/2007
Mesaje: 187

Daaa,publicul de iasi a fost extraordinar...daca ar fi asa peste tot in ..tara asta lui peste..cum zici tu luci,artistii s ar simti recopensati pt munca lor si in acelasi timp respectati :)pana atunci cale lunga...
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Sylver Cheetah 53
MesajTrimis: Mie Oct 15, 2008 9:39 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

forumist activ

Data înscrierii: 14/Aug/2008
Mesaje: 117
Locație: Milky Way

Pupici, Anka. Embarassed Embarassed
ADI a scris:
aceeasi problema, publicitatea. au aratat-o pe anca doar de la piesa cineva si anca ne-a zis ca va canta 2 piese. deci a cantat prima piesa in timp ce noi vedeam publicitate. am facut rost de inreg. va postez imediat ce o primesc. Wink

inreg cu Anca:

http://rapidshare.de/files/40618951/Anca_Badiu.avi.html

Mul?umim pentru ?nregistrare. Wink Ar fi ie?it mai bine dac? cel care a f?cut ?nregistrarea ?nchidea celelalte programe, cu excep?ia browser-ului. Rolling Eyes
_________________
www.youplay.ro
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Adresa AIM Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
ADI
MesajTrimis: Mie Oct 15, 2008 10:06 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

Ei, trebuie sa fim recunoscatori ca mi-a inregistrat aparitia Ancai. A fost foarte dragutz desi nu e fan Anca mi-a facut mie aceasta bucurie si sa pot publica si aici. Very Happy Smile Wink
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Sylver Cheetah 53
MesajTrimis: Joi Oct 16, 2008 8:12 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

forumist activ

Data înscrierii: 14/Aug/2008
Mesaje: 117
Locație: Milky Way

Po?i s? ?nregistrezi chiar tu, cu programul HyperCam2. Dac? vrei... ?i-l dau eu. Wink
_________________
www.youplay.ro
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Adresa AIM Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
ADI
MesajTrimis: Joi Oct 16, 2008 8:21 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

La o urmatoare aparitie a Ancai, o sa vb si vedem. Admin se ocupa de inreg f imp. asa ca o sa ne inreg el. In plus, daca-l ai poti inreg chiar u si ne pui aici. Wink
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
ADI
MesajTrimis: Mie Iun 03, 2009 1:46 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

anul acesta nu mai canta la premii. Sad
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Sylver Cheetah 53
MesajTrimis: Vin Iun 05, 2009 3:26 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

forumist activ

Data înscrierii: 14/Aug/2008
Mesaje: 117
Locație: Milky Way

Na?pa. Sad
_________________
www.youplay.ro
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului Adresa AIM Codul Yahoo Messenger Codul MSN Messenger
anca
MesajTrimis: Vin Iun 05, 2009 11:04 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

STAR

Data înscrierii: 21/Feb/2007
Mesaje: 187

dragii mei fani si prieteni,saptamana asta va fi gata piesa Smile
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
Tainted Love
MesajTrimis: Vin Iun 05, 2009 11:29 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 15/Mai/2007
Mesaje: 117
Locație: Sibiu/Frankfurt

Cea mai buna veste!!! De abia astept sa o aud!!! Very Happy
_________________
Poate intr-o zi iti vei dori, sa ma vezi zambind ca-n prima zi, atunci te vei gandi doar la mine...
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
ADI
MesajTrimis: Vin Iun 05, 2009 11:45 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 06/Aug/2007
Mesaje: 523
Locație: Bucuresti

Suuuper! Very Happy
_________________

I'm ADDICTED to your music!
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Vizitează site-ul autorului
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Răspunde la subiect Du-te la pagina Anterioară  1, 2 Pagina 2 din 2

Mergi direct la:  



Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti
Powered by DFMG
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community