Anca Badiu
FAQ †FAQ†† Căutare †Căutare†† Membri †Membri†† Grupuri †Grupuri
Înregistrare††::† Autentificare Mesaje private


Crează un subiect nou  Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje
 tvr1 « Subiectul anterior :: Subiectul următor » 
Autor Mesaj
MALINA
MesajTrimis: Joi Mar 29, 2007 6:25 pm    Titlul subiectului: tvr1 Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Maine 30.03.2007 la ora 17,45 la tvr 1 ANKA si trupa la emisiunea"Dis de seara" Very Happy
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
DeeDee
MesajTrimis: Vin Mar 30, 2007 9:15 am    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 24/Feb/2007
Mesaje: 84
Locație: Giurgiu

abia astept! Very Happy mi-am scris pe telefon
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
DeeDee
MesajTrimis: Vin Mar 30, 2007 7:58 pm    Titlul subiectului: Răspunde cu citat (quote)

fan nr. 1.

Data înscrierii: 24/Feb/2007
Mesaje: 84
Locație: Giurgiu

a fost frumos, dar foarte putin. dar ma bucur ca am vazut-o si ca e frumoasa, proaspata si zambitoare Smile
_________________
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat
MALINA
MesajTrimis: Dum Apr 01, 2007 9:20 pm    Titlul subiectului: :) Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Extraordinara aparitia la"dis de seara"...look fresh si cool la toata trupa Wink Bravo!Si anka tot mai superba pe zi ce trece Very Happy
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
MALINA
MesajTrimis: Lun Apr 02, 2007 8:38 pm    Titlul subiectului: on line"dis de seara" Răspunde cu citat (quote)

Admin

Data înscrierii: 26/Ian/2007
Mesaje: 696

Inregistrarea emisiunii,pt cei care doresc sa o revada pe Anka si trupa sau pt cei care nu au vazut emisiunea:S?mb?t?: 31-03-2007(aici e inregistrarea)-emis.a fost vineri Wink

http://tvr.ro/webcast/inregistrari.php#
_________________
www.anka4life.skyrock.com
Sus
Vezi profilul utilizatorului Trimite mesaj privat Trimite un mesaj Vizitează site-ul autorului
Afișează mesajele pentru a le previzualiza:   
Crează un subiect nou  Acest subiect este închis, nu se pot crea sau răspunde la mesaje Pagina 1 din 1

Mergi direct la:  



Nu puteți crea un subiect nou în acest forum
Nu puteți răspunde în subiectele acestui forum
Nu puteți modifica mesajele proprii din acest forum
Nu puteți șterge mesajele proprii din acest forum
Nu puteți vota în chestionarele din acest forum


DAJ Glass (1.0.8) template by Dustin Baccetti
Powered by DFMG
Varianta în limba română: Romanian phpBB online community